Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ennyi rosszakaróm lenne?!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennyi rosszakaróm lenne?! Szerintetek?

Figyelt kérdés
Nem most volt az először,hogy megismertem egy kedves srácot,egy buliban(vagy akár hol),ahol voltak/vannak közös ismerőseink..El is kezdtünk ismerkedni,mondta,hogy milyen szép vagyok,jót beszélgettünk.Megbeszéltük,hogy folytatni fogjuk.Oda volt értem,nekem is tetszett.Megvolt az a bizonyos szikra közöttünk.Már egy randit is megbeszéltünk nagyjából.Aztán meg mintha elvágták volna az egészet.Nem keresett,nem beszéltünk többé.Ha egyszer ez van,akkor más is lehet a háttérben.Na de kétszer?
2011. aug. 14. 21:55
 1/7 anonim ***** válasza:
?? Csak rossz helyen keresgélsz.
2011. aug. 14. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De akkor,hogyhogy nagy érdeklődést mutatott és már randi is lett volna?
2011. aug. 14. 21:57
 3/7 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy talált mást. :(
2011. aug. 14. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Bocs,de erre milyen választ lehet adni?
2011. aug. 14. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Olyan választ,amiben leírod a véleményedet,azzal kapcsolatban,hogy szerinted mi lehet a háttérben.


Amúgy szerinted az olyan kérdésekre,hogy "Kivettem időben,lehet terhes a csajom?!" arra milyet lehet?Azt hiszem,amit én feltettem,egész normális.


Köszönöm az első kettőnek!

2011. aug. 14. 22:03
 6/7 anonim ***** válasza:
Majd mi fogjuk megmondani ö miért csinálta.. Gondolkodj már..
2011. aug. 14. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Számtalan oka lehet, nem hiszem, h épp egy ismerősöd miatt nem keresett. Bocsi, de szerintem ezt csak azért mondod, mert egyszerűbb másra kenni, mint azt gondolni, h mégsem jössz be neki.
2011. aug. 14. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!