Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Rosszakaróm megátkozott, mit...

Rosszakaróm megátkozott, mit tudok tenni?

Figyelt kérdés
Anyám élettársának volt egy öreganyja, aki gyűlölt engem. Beteg is volt már, de néha hajnalban elkezdett álmában hangosan kiabálni. Napközben kedves volt de álmában azt kiabálta hogy legyek átkozott és menjek a pokolba. Már nem él, és mióta nem él nekem semmi sem sikerül az életben. A legapróbb dologért is 3x többet kell dolgoznom mint másnak és mindenben pechem van. Az átkok tényleg működnek?
2011. jan. 2. 22:16
1 2
 11/16 10dani10 válasza:

"Beszálltam a néni temetési költségeibe amúgy, mert nekem nem volt vele komolyabb gondom, betegnek tartottam, dementia vasculárisa volt. "


te is beteg vagy barátom...

2011. jan. 3. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Figyelmedbe ajánlom ezt a kérdést http://www.gyakorikerdesek.hu/ezoteria__magia-okkultizmus__1..


Ne félj, nem hat, különben is ha élmában mondta az még a mágikus egyezmény szerint sem számít hitelesnek:D


Csinálj valamilyen feloldő mágiát, amit itt a hozzáértők leírtak, hogy megnyugodj és nézz előre optimistán, mert önszugesszcióval valóban ártasz magadnak.

2011. jan. 3. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Átkozd meg te is!! Ne hagyd, hogy az öreganyó domináljon, nem győzhet.
2011. jan. 4. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

Álmában mondta szerintem a szíve mélyén tényleg így gondolta. Biztos hogy működik, mert átélem hétről hétre.

Egy józan gondolkodású ember persze azt mondja, hogy csak annyi történt, hogy hatott a dolog a tudatalattimra és azért hozok olyan döntéseket aminek a következménye cumi. De mi a magyarázata, hogy pl. pont olyan bankautomatához megyek amelyikből kifogy a pénz, vagy olyan moziba ahol bedöglik a vetítő? Erre nincs racionális magyarázat.

2011. jan. 4. 18:55
 15/16 anonim ***** válasza:

Hagyjuk már, kifogyott a pénz az automatából, ezek semmi dolgok. Szimpla szerencsétlenség, én is ilyen vagyok, pedig engem senki nem átkozott meg - sőt még arról sem tudok, hogy rosszakaróm lenne.

De az összefüggést minden között észre lehet venni, ha nagyon akarjuk. Én is be tudnám magyarázni, hogy miért nem sikerül soha semmi, hogy miért kell olyan sokat güriznem az álmaimért, miért kell folyton csalódnom az újabb lehetőségekben. Látod, nekem sem könnyebb, sőt.

Mégsem hiszem, hogy meg vagyok átkozva.

2011. jan. 8. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

A legjobb, ha meditálsz 3,33 órát, és 3 napig böjtölsz. Míg megtisztulsz, kend be az arcod fehérre, hogy a rontás eltévedjen...


Az, hogy a moziban bedöglött a vetítő kb 100 másik embernek is kellemetlen volt. Ne légy annyira egoista, szerintem egy másik embert átkoztak meg a teremben, és miatta történt...

2011. jan. 8. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!