Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Segítségre volna szükségem,...

Segítségre volna szükségem, jóshoz vagy látnokhoz hová forduljak?

Figyelt kérdés
Soha életemben nem voltam egyiknél sem,de most életemben előszőr elmennék,mert olyan tragédia történt a családban,hogy muszáj tudnom a továbbiakat.Viszont úgy gondolom,egy "JÓ" látnok,jós nem hirdeti magát mindenhol.Tud valaki ajánlani,aki tényleg hatásos volt?
2011. jan. 22. 21:37
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

A feleségemmel szívesen segítünk, és nem pénzért !!!

Komárom mellett élünk, ha bár mikor úgy érzed az ajtónk nyitva áll!!!

2011. febr. 10. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Nagyon szivesen segitek En is, ha irsz priv.ben. De csak termeszetes gyogymodok vannak, amivel konnyiteni tudod a szenvedeset, hogy enyhisd a fajdalmat.

Letezik egy zoldsegle kura is, amivel "alitolag" tobben meggyogyultak,

de En ezt pl. olvastam, tehat nem tudom azt mondani, hogy tapasztaltam is ezt!

Viszont mivel gyogyitok embereket, igy azt tudom mondani, hogy nagyon sokan gyogyultak meg ugy, hogy testi-lelki tisztitast vegeztek, es vallaltak azt, hogy csak azokat a zoldsegeket es gyogynovenyteakat fogyasztak, s kozben masszirozva is lettek,

igy mar volt olyan esetem, hogy a felbena ember, 10 nap mulva elkezdett bot nelkul jarni, s ujra tudott fogni a kezevel,

es volt olyan is, hogy az evekig tarto betegsegekbol felgyogyultak, holott az orvostudomany nem tudott segiteni, csak kezeltek Oket, mint fajdalom csillapito es gyulladasgatlo szerekkel stb.

Nyugodtan irj priv.ben. Vannak "csodak", de ez jelenleg is a betegseg stadiumatol fugg, es a beteg hozzaallasatol.

Egy jos, latnok segiteni nem fog. Az ima segithet, de csak erot fog adni, a betegseget elmulasztani nem fogja.

"Segits Magadon, Isten is megsegit!"

En hiszek a termeszetes gyogymodokban es tapasztaltam azt, hogy az imanak es ezeknek a gyogymodoknak van hatasa, de csak akkor, ha a betegnek van akaratereje es kitartasa!

2011. febr. 11. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!