Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Ha szeretnél kártyát vetetni,...

Ha szeretnél kártyát vetetni, tedd fel a kérdésedet. Csak egy dologról kérdezz Szeretnéd?

Figyelt kérdés
2011. febr. 28. 16:13
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 21/82 anonim ***** válasza:

Én azt szeretném kérdezni, hogy hogyan alakul az életem szerelmi téren, elsősorban egy bizonyos férfival kapcsolatban, akire mostanában nagyon sokat gondolok :)

Köszi előre is!

2011. febr. 28. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/82 A kérdező kommentje:
17,47kor kérdezett: Egyszerre sokat kérdezel, de rólad azért a kártya sok mindent elárul. Volt egy bizonytalan időszakod. aztán bezárkóztál majd elindultál valamerre aztán megtorpantál, mert nem tudtad merre van az az arra. Nem látod a fától az erdőt, pedig a kérdéseidre ott a válasz, csak gondold végig, mi minden történt és ebből mit tudsz kamatoztatni. Valahogy egyensúlyra törekszel és aztán megint bezárkózol. Nem kellene jobban szétnézni magad körül? talán mindenre megtalálod a választ
2011. febr. 28. 19:58
 23/82 anonim ***** válasza:
Én csak egyet szeretnék kérdezni.Lesz valaha saját gyermekem akit én hozok a világra?
2011. febr. 28. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/82 A kérdező kommentje:
"Srác tetszik nekem"Még eléggé fiatal vagy. Talán kezdj el barátkozni vele. ne küldj felé szerelmes pillantásokat . Inkább csak barátként jelenjél meg az életében. Talán lesz belőle valami, ha látja, hogy okos értelmes emberke vagy, akivel jó dumálni
2011. febr. 28. 20:03
 25/82 anonim ***** válasza:
Szia,én azt szeretném kérdezni,hogy miért viselkedik velem olyan furcsán egy lány,van olyan,amikor olyan mintha utálna,máskor meg kedves.A múltkor még találkozni is akart velem.Mit akar ő tőlem?
2011. febr. 28. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/82 A kérdező kommentje:
18,04 hármas ikrek Gratula. Lombik bébik? Kezdeti nehézség veszélyeztetett terhességet látok , de hogy mind megmarad e, azt nem tudom. Csak azt, hogy vigyáznod kell magadra. A szexet ki kell iktatni de egészséges babákat fogsz szülni, és sokat fogsz tanulni. Már most gondolom, felkészülsz a népes családra.
2011. febr. 28. 20:13
 27/82 anonim ***** válasza:
Köszönöm, hát igen rá kellett segíteni a teherbe esésre, így lettek hárman :)
2011. febr. 28. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/82 A kérdező kommentje:
Küzdő sport. Ez nem tudom melyik a dzsúdó, vagy az aikidó, de időnek kell eltelnie, hogy valamilyen eredményt elérjél. Most pillanatnyilag valami bánt és zárkózottabb vagy mint valaha. Csúnyákat gondolsz valakiről. de el fog jönni az az idő, amikor lelkileg szellemileg sokat fejlődsz és ebben az időszakban eredményeket is elérsz a küzdő sportban. Jó lenne, ha nem a visszavágás bosszúja inspirálna, hanem próbáld megismerni annak a küzdő sportnak a filozófiáját. Az többet segitene, mint a harag és a sértődés
2011. febr. 28. 20:21
 29/82 A kérdező kommentje:
18,40 ehhez nem kell kártyát vetni! infláció van, gondolj az utána következő hétre is :(
2011. febr. 28. 20:23
 30/82 A kérdező kommentje:
19,52 Nem régen törték össze a szívedet. Talán még kellene hagynod magadnak egy kis időt, hogy kiheverd. Nos ez a fiú nem való hozzád Durva, és inkább csak skalpvadász
2011. febr. 28. 20:26
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!