Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Ha szeretnél kártyát vetetni,...

Ha szeretnél kártyát vetetni, tedd fel a kérdésedet. Csak egy dologról kérdezz Szeretnéd?

Figyelt kérdés
2011. febr. 28. 16:13
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 61/82 anonim ***** válasza:

Szia!

Ha lehet még kérdezni: mit várhatok a párkapcsolatomat illetően. Vajon mit érez a párom? L/23 Köszi! :)

2011. márc. 3. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/82 anonim ***** válasza:

meglepodtem volna, ha nem ugy kezded, hogy gondoltam, vagy tudtam hogy...


gondoltad a lonak a nemiszervet gondoltad. Ahogy mondtam is, ocska csalo vagy, raadasul osztod itt az eszt es meg eljatszod a mindenttudot. Milyen jogon, alapon adsz tanacsokat itt masoknak? Hogy ne eljen hazaseletet, mert a babanak az art?????


barmikor barki megszivat, annyira nem mukodik a kuruzslasod, raadasul annyira latod a jovot, hogy meg a sajat eletedben sem veszed eszre, hogy en nem az vagyok aki elottem szivatott meg.

Sot mint irtam barki barmikor behuz teged a csobe, mert nem mukodik a "tudomanyod" egyaltalan. En csak orulnek, ha kecskeszart preselve josolnal, mert legalabb engem szorakoztatna a tudat, hogy eppen most szoritod ossze a kezed.:))


hu de gyenge vagy.:)

2011. márc. 3. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/82 anonim válasza:
Tegnapelőtti 9.25-ös vagyok. Sajnos én sem kaptam választ.
2011. márc. 4. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/82 anonim ***** válasza:
Remélem, nem ment el a kedved a jóslástól... Megkérdezhetem, hogy mikor fogok tudni visszamenni dolgozni a kisfiam mellől? Előbb szeretnék, mint hogy oviba menjen.
2011. márc. 4. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/82 anonim ***** válasza:

14:10

En ugy erzem, hogy az Rad is rad ferne, hogy egy kicsit magadba nez,

mint Onismeret, talan kezdjel el tudatosan elni, de mar tisztalelekkel.

Itt nagyon sokan irtak Neked, es valaszt vartak Toled, talan tanacsot,

holott tudhatnak azt, hogy Neked igazabol semmi adatod nincs arrol a szemelyrol, Aki feltette Neked az a kerdest, tehat Te csak jol szorakozol igy, mivel segetseget adni nem tudtal Senkinek.

Talan a legnagyobb segitseged az volt, hogy felebresztetted Oket, s elgondolkoznak azon, hogy valoban sem nev, sem szuletesi adatok nelkul, hogyan is tudnal nyilatkozni Roluk?

Ne jatsz a masik ember erzelmeivel es ne mulass azokon, mivel sajat magadat alacsonyitod le ezzel, s olyanna valsz, mint a cirkuszi bohoc!

2011. márc. 4. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/82 anonim válasza:
Össze fogok jönni vele, vagy legalább kaland lesz belőle?
2011. márc. 5. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/82 anonim válasza:

Szia!

Van egy srác akivel nemrégen szakítottam, és azt szeretném megtudni, hogy van-e esély arra, hogy újrakezdjük? és hogy szeret-e még engem?! :(

2011. márc. 5. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/82 anonim válasza:

Szia!

Van egy srác akivel nem régen szakítottam és tudni szeretném, hogy szeret-e még és hogy van-e esély arra hogy újra összejöjjünk!?

2011. márc. 5. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/82 szandra0808 válasza:
Van egy férfi aki nagyon régóta tetszik. Hosszútávú lesz a kapcsolatunk ha összejövünk?
2011. márc. 6. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/82 anonim válasza:
Meddig él el az édesanyám?
2011. márc. 6. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!