Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Mennyire hihetőek a tenyérjósl...

Mennyire hihetőek a tenyérjóslások?

Figyelt kérdés

2012. márc. 14. 00:30
1 2 3
 21/24 Tom Benko ***** válasza:
Semennyire.
2012. márc. 20. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
0%
Vannak akik értik-érzik, tudják a szakmát, mert ez az. Vannak akik tanulják, s értik-tudják különböző szinten. S vannak akik alig értenek hozzá. De működik a dolog! Vannak tenyérjósok, s vannak sorselemzők stb. Deni-papi
2012. márc. 20. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 Tom Benko ***** válasza:
Hát, ha a csalás szakma, akkor igen. De akkor rengeteg szakember ül börtönben...
2012. márc. 21. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim válasza:

Kedves Kérdező!


Régebben nem hittem ilyesmiben és kategorikusan elutasítottam a jóslást. Aztán nemrég lelki nehézség adódott az életemben és úgy gondoltam, hogy elmegyek egy jósnőhöz. A tenyeremből jósolt. Leültünk egymással szemben és nem kérdezett semmit, csak azt kérte, hogy mutassam a tenyeremet. Innentől kezdve folyt belőle a szó. Nem a jövő taglalásával kezdte, hanem inkább a múltat vázolta fel. És minden igaz volt, amit mondott...a szüleimről, a testvéreimről, az iskoláimról. Olyan konkrétumot is mondott, hogy voltak ikrek a családomban, és valóban voltak. De a következő dolog győzött meg teljesen: a nagymamám járt ennél a nőnél kb. 10 évvel ezelőtt, mert akkoriban komoly családi gondok voltak nálunk és végső elkeseredésében ment el hozzá. Az apukámmal kapcsolatban mondott neki valamit. És csodák csodájára a jósnő pontosan ugyanezt mondta nekem is az apukámmal kapcsolatban. Nyilvánvalóan nem tudhatta, hogy a 10 éve nála járt néni és köztem kapcsolat van.

2012. ápr. 21. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!