Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Mennyire hihetőek a tenyérjósl...

Mennyire hihetőek a tenyérjóslások?

Figyelt kérdés

2012. márc. 14. 00:30
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
29%
lol, CyberWolf veled vagyok
2012. márc. 16. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:
és ha hiszek a sorsban, akkor mi van? egyből lehurrogtok, h márpedig ez úgy ahogy van baromság...? inkább ti vagytok a barmok. nem mindenki olyan, mint ti, akik lenézik azokat, akik már csak egy kicsit is mások, nem akarnak a tömegbe beolvadni, MÁSOK akarnak lenni, nem akarják, h hasson rájuk a társadalom szennye, van külön egyéniségük. Sajnos a magyarok többsége alkalmazkodik az itteni helyzethez és nem is akar változtatni... na itt van a gond. És igen, nem ide tartozik. de én más vagyok és ha hiszek abban, h van sors, akkor hiszek benne. Nem szabhatod meg, h ki miben hisz. Én ebben, más másban.
2012. márc. 16. 20:00
 13/24 anonim ***** válasza:
68%

Én hiszek abban, hogy Joda egy nap eljön hozzám és ad egy színváltós lézerkardot. Van ezzel valami problémád? Hogy gondolod?? Mindenki abban hisz amiben akar?

....


Így születnek az olyan emberek akik meg abban hisznek, hogy el kell temetniük az elsőszülött lánygyermekeiket mert különben megszívják.


Egy dologban lehet/szabad hinni: a tudományban. Minden másban csak reménykedni szabad maximum.

2012. márc. 16. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:

Hm, akkor az álmainkban se lehet hinni? Mikor kicsi az ember, abban hisz, h ha nagy lesz, ez meg az lesz. Hisz az álmaiban. Én most is hiszek az álmaimban, csak úgy tűnik, egyes emberekből ez a hit kihunyt... néha jó álmodozni, gondolkodni.

Nah, hát ha az álmainkban hiszünk, akkor másban miért nem? Itt a sors, vagy bármi más. Hiszünk egymásban, hiszünk Istenben, hiszünk abban, h egyszer minden valóra válik, amit szeretnénk! Vagy ezzel lehet, hogy csak én vagyok így. Túlságosan földhöz ragattak az emberek, nem mernek álmodozni, mert félnek. Félnek önmaguktól és másoktól.

Az tény és való, h a jósasszonyok jóslatainak a háromnegyede se igaz, de azért csak van vmi igazság alapja a jóslásnak. Régesrégen az emberek ugyan mit csináltak? Jósoltak. Megjósolták, h milyen lesz az idő, a termés. Akkor hittek ebben, és vki még most is hisz a jóslásokban. Mi ezzel a nagy gond, mondd meg szépen!

2012. márc. 16. 22:38
 15/24 anonim ***** válasza:
71%

Kedvs kérdező :D Más országból vagyok... De nem ez a lényeg. Alapvetően kedves ember vagyok az olyan emberekkel akik ezt megérdemlik és ezeket az embereket értelmes embereknek hívják. Akinek van esze, azok mondanivalójába nem lehet belekötni, mert ész érvekkel meg lehet győzni a másikat. De te azt akarod, hogy téged győzzenek meg arról, hogy a tenyérjóslás az hihető. Ezek után ne várd azt, hogy emberként tekintsek rád. Peace


marv361, respect

2012. márc. 17. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
60%
Ja és erre elfelejtettem reagálni. Nem olvadok bele a mai demokratikusnak mondott anarchikus kapitalizmusba... én egy egyéniség vagyok. Attól, hogy leoltalak mert ostoba vagy már beleolvadtam a társadalomba? Nem. Csak az olyan dolgokban nem hiszek ami fizikailag nem bizonyítható. És ezt nem szürkeségnek hívják, hanem szkepticizmusnak. Ennyit arról, hogy mennyi eszed is van. És ha már a külföldieknél tartunk. Itt kint is vannak buta ge©ik akik hisznek a butaságokban, akiket jól le lehet húzni egy jóslással vagy akármivel és itt is vannak az okos értelmes emberek, akik ezeket leoltogatják és csak nevetnek azon, mekkora is az "Isten" állatkertje és milyen sokan vannak benne :D Szóval ennyit a te egyéniségedről. Egyénileg vagy hülye... de sose aggódj, társaid vannak, nem is kevesen. Az ilyenekhez szólt annó a Budapest tv
2012. márc. 17. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 Sz. Kiss Judit válasza:
64%
Úgy mondják, mivel a lélek nem tud beszélni, hát a tenyeredbe írja az üzenetét. A bal kéz a últ, amit hoztál magaddal, a jobb, ami várhat rád. De mivel van szabad akarat, rajtad áll :)
2012. márc. 19. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim válasza:
67%

Kedves Cyber Wolf:


Először is. Már a puszta nickneved is tükrözi agykapacitásod és éretségi szinted. Másodszor. A kérdező kérdezett. Te erre az első válaszoddal úgy kioltottad szegényt, hogy az megengedhetetlen, majd közölted, hogy ne csodálkozzon, hogy nem veszed ember számba. Magadnál vagy te idióta? Pontosan azért ilyen ez a világ, mert a magadfajta mocskok beszennyezik azt! Aki ilyet mond embertársának abból már rég ki halt az empátia, a csapat szellem és a szeretet! Az ilyenekből születnek a társadalmi mocskok! Mégis mi jogon kérdőjelezed meg te azt ,hogy ki miben hisz? Egyenjogúság barátom! Abban hisz amiben szeretne! És mi jogon kérdőjelezel meg egy vallást? Mióta világ a világ, az ember hisz Istenben! Van aki hisz, van aki nem. Az ő dolga. És mégis hogy tudtad te azt a következtetést le vonni, hogyha hisz a tenyérjóslásban, akkor vallásos is? Pont, hogy kilövi egymást a kettő. Ha hisz a tenyérjóslásban, akkor minden bizonnyal hisz a sorsban, hiszi, hogy minden előre meg van írva. Ha vallásos, például keresztény, akkor hisz ISTEN létezésében és abban, hogy az embernek saját akarata van, ő irányítja az életét, hívőként a jó úton jár, és élete végén megbánja bűneit és a mennyországba jut.

A másik ami kiakasztott: "Nem olvadok bele a mai demokratikusnak mondott anarchikus kapitalizmusba."

Úgy látom gyors előkotortad a töri könyvet vagy felugrottál a wiki-re. Tudod te miről beszélsz? Dobálódzol a szavakkal! Azt sem tudod miket írsz te szerencsétlen! Azt hiszed, ha megnézed mi a kapitalizmusnak a fogalma akkor meg is értheted azt? Azt hiszed, pár nyakatekert szóval okosabb vagy? Miközben pocskondiázod embertársaid és nem veszed őket embeszámba? Nézz tükörbe...

----------------------------------------------------------

A kérdezőnek: Nem, én nem hiszek a tenyérjóslásban, szerintem az ember maga irányítja az életét és a jövőjét. A megfelelő utat választva pedig valóban jó dolgokat képes elérni. De azért bizony küzdeni kell. Én ebben hiszek.

2012. márc. 19. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
0%
én meg abban hiszek, hogy kurv.a fölöslegesen írtad ezt az esszét mert nem kapaszt rá 5-öst. idióták gyülekezete
2012. márc. 19. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
0%

Kedves 18/20


Végig se olvasom az üzeneted... Inkább téged is beteszlek a "nem veszem emberszámba" kategóriába. A nevem elárulja az agyi kapacitásom? De legalább írtam egy nevet és egy email címet, ezzel is vállalva ki is vagyok. Te csak a klaviatúra mögé bújó kis szürke egér vagy akinek szintén 0 lehet az agyi kapacitása, ha egy ilyen embert a védelmébe veszel. Te se vagy más, csak egy buta ge©i. Ez van. Szerinted az én hozzám hasonlók miatt tart itt a világ, szerintem miattatok, hiszékeny majmok miatt. Ez a véleményem. Puszillak

2012. márc. 20. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!