Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Létezik, hogy átok ül a...

Létezik, hogy átok ül a családunkon?

Figyelt kérdés
Nem igazán hiszek az átokban, de ami a családommal történik az már nem normális dolog.Az elmúlt 7 évben 9-en hunytak el, különböző körülmények között. Anyagilag padlóra kerülés, betegségek, öngyilkosságok. Ezt már nem lehet épp ésszel kibírni és csak egyre rosszabb. Honnan tudhatom meg, hogy átok ül rajtunk? Köszönöm a válaszokat.
2012. júl. 31. 09:56
 1/6 anonim ***** válasza:
4%

"Ezt már nem lehet épp ésszel kibírni"

Ne aggódj, úgy látszik az "ép ész" szakaszon már rég túl vagy...

2012. júl. 31. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
"Anyagilag padlóra kerülés, betegségek" Hát ez sajnos elég gyakori máshol is. Elmúlt 7 évben 9 halott pedig... Nézd.. nagy a családod.
2012. júl. 31. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Szegénykém, ilyeneken én is gondolkoztam régen. Rengeteg szrság történt a mi családunkkal is.

Legutóbb az édesapám lett öngyilkos.

Figyelj, megvan az ok-okozati összefüggés, nem kell mindenben "természetfelettit" keresni.

2012. júl. 31. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
87%
Az öngyilkossághoz épp elég az hogy valaki huzamosabb ideig anyagilag sz*rul áll és nem tud mit tenni. A betegség az meg betegség, ezekhez semmilyen átok nem kell. Elég gyakori jelenségek... és amíg nem tesz senki semmit hogy jobb legyen az élete addig ez így is marad. Persze könnyebb mindent egy átokra fogni, tény, de ne tedd, inkább próbálj segíteni a családodban annak akinek látod hogy szüksége van rá.
2012. júl. 31. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
88 mph kívánom neked azt ami a kérdezővel történt
2012. aug. 1. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem a muterom halt meg először rá egy hónapra a mostoha faterom,rá 14 hónapra meg az igazi apám,közbe meg örökösödési perben elvesztettem 2 házat(az egyik az otthonom volt),el kellett menjek albérletbe,utána persze jöttek a magánéleti problémák,azóta is próbálom magam összeszedni,szóval vannak még ilyenek mint te vagy tik,de én se hinném hogy megátkoztak.Lenne egy pár kérdésem még priviben ha nem gond,érdekelne hogy mibe haltak meg ennyien ilyen rövid időközönként.
2012. aug. 19. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!