Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Aki jóslás szakértő tudna...

Aki jóslás szakértő tudna segíteni egy kényes ügyben? Többi lent!

Figyelt kérdés
Vannak visszatérő álmaim, ami mindig ugyan azon a helyen játszódik. Észrevételeim alapján, mintha a jövőt álmodnám meg,de olyan emberekkel(ről) álmodok, akiket még sosem láttam eddig. Az volna a kérésem, hogy aki ért a jósláshoz segítsen kitalálni, kikről álmodhatok, vagy hogy hol lehet az a helyszín. Előre is köszönöm!

#jóslás #visszatérő álom #jövőbe látás.
2012. aug. 19. 15:10
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:

Egy régebbi álmomat, azért csak leírom! Rovarok üldöztek, mikor egy barlanghoz értem és a barlang ajtaja rózsás volt, mikor kinyitódott, arany színű kígyókat pillantottam meg! Ezek a kígyók megmentettek a rovaroktól,és nem bántottak,pedig nagyon féltem!

Aztán a kígyók, fel ágaskodtak,majd meghajoltak előttem! Majd mikor beljebb értem, a kígyók őriztek valamit, de nemtudom,hogy mit,majd erőteljesen arany színben fénylett az egyik kìgyó! Majd felébredtem.

2012. aug. 21. 13:06
 12/21 anonim ***** válasza:

Nem kell mindenféléket belemagyarázni az álmokba. Az álmaidban azon dolgok jelennek meg, amik vagy tudatosan, vagy tudat alatt foglalkoztatnak, és mindez valamilyen torz, vagy megváltozott formában.


Ha jóstól várod a választ, régen rossz...

2012. aug. 24. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
Tudod, mit jelent az, hogy tudat alatt? Hogy nincs a tudatodba, akkor hol is van a "tudat alatt"? :D , :)
2012. aug. 24. 23:12
 14/21 anonim ***** válasza:
71%
Feketéné Farkas Alma, Kisfástanya, Fő út 11.
2012. aug. 25. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
Nem ismerem a tanyákat,mert pesti vagyok :s
2012. aug. 25. 09:16
 16/21 A kérdező kommentje:
Egyébként ma is álmodtam egy érdekeset pl:. Az orrom elé hullott, egy (vas)meteorit,kb 40-50cm átméröjű, és szedtem össze a darabjait! Mit jelképezhet ez?
2012. aug. 25. 09:24
 17/21 anonim ***** válasza:
az utolsó álmodra: ha valaki széthullik körülötted (lelki értelemben persze :D), segítesz neki. A saját személyiségeid, vágyaid, kudarcaid kivetülései az álmok, segítenek, hogy megismerd önmagadat. Leginkább a pszichológusok tudják őket helyesen megfejteni (és én nem vagyok az, szóval ez nem reklám) :D
2012. aug. 27. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim válasza:
66%
Szerintem sokszor nincs értelme az álmoknak! De ha annyira érdekel akkor kérd Isten segítségét! :) Ha jól tudom volt a bibliában sok történet ahol álmokat fejtetett meg vagy éppen ő küldte tehát csak kérd bátran a segítségét!
2012. aug. 31. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
Remélem nem haragszanak,de aki más hitét macerálja,az kicsit fájó.
2012. szept. 5. 12:21
 20/21 Ezalor ***** válasza:

"Tudod, mit jelent az, hogy tudat alatt? Hogy nincs a tudatodba, akkor hol is van a "tudat alatt"?"



Kedves kérdező!


Amit a köztudatban "tudatalatti"-nak hívnak, azt a máfiában "felsőbb tudatosság"-nak. A lényeg, hogy a tudatunk, tudatosságunk több szintű, ennek a legalsó, a fizikális világ kötöttségei (idegek, biokémia, stb.) alatt álló rész a hétköznapi tudat, az anyagi világtól független rész a felsőbb tudat. Mivel az agyunk fizikai, így a felsőbb tudathoz közvetlenül nem, csak közvetve képes hozzáférni, elsősorban szimbólumokon keresztül. Ezért használnak a pszichológusok is szimbólumokat.


C. G. Jung például az alkímia szimbólumrendszerét használta előszeretettel erre a célra.


Ugyanezért vannak tele a spirituális tanok, filozófiák és vallások is szimbolikával.



Üdvözlettel,

Ezalor

2012. szept. 8. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!