Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Ki az a látó? Mit lát és hogyan?

Ki az a látó? Mit lát és hogyan?

Figyelt kérdés
2013. jan. 6. 17:31
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
100%

Bocsi nem láttam , hogy már válaszoltál rá .

Ha nem tudod ezt megmondani akkor mást hogy tudsz megmondani ? Vagy név és kor nélkül mondani valakiről valamit ?

Elég érdekes !

2013. jan. 6. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 A kérdező kommentje:
Ladislao Grande! Móni33, Várom válaszod...
2013. jan. 6. 21:04
 13/25 anonim ***** válasza:
89%
Üdv, én egy rövidlátó vagyok
2013. jan. 6. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
0%

Ábrándozó típus vagy, szerelmi terén sajnos nem látom felhőtlennek az életed. :(

Szabadelvűnek látlak, a szabadság is fontos neked egy párkapcsolatban nagyon.

Határozott vagy, tudod mit akarsz általában. De hajlamos vagy sokszor magadat hibáztatni.


Azt látom sokat szeretsz pepecselni a dolgokkal, kissé rendmániásnak is látlak. :)

Van egy barna hajú, barna szemű kisfiad?


Úgy látom emésztési problémáid vannak, szorongós vagy, migrénre igen hajlamos vagy. Miteszeres-zsírosabb bőr.

Nógrád megyében élsz? Pesttől mintha észak-északkeleti irányba látnálak megjelenni lakhelyileg.


Nos egyelőre ennyi infóval tudok szolgálni. :)


Üdv.

2013. jan. 7. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
15%
:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
2013. jan. 7. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
100%
Mi a rosseb :D
2013. jan. 7. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 Tityo_1981 válasza:
0%

Nos, én grafológiát tanultam, és a grafológia tanárunk mesélte, hogy ismer "látó" gyerekeket.

Rájuk az a jellemző, hogy szeretik a lila szín használatát, az átlagosnál intelligensebbek és attól "látók", mert látnak bizonyos olyan dolgokat, amiket mi normál emberek nem. Mint például aurát, világító kontúrt az emberek körül, vállak felett lebegő angyalkát vagy más lényeket, meg egyéb olyan dolgokat, amikre a felnőttek megtanítják őket, hogy NEM, azon nem léteznek. Így ezt a képességüket többnyire már gyerekkorban elveszítik.

2013. jan. 9. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim válasza:
100%

Kedvencük az iskolázatlan, szőke barbik és a harcolni képtelen akarat hiszékeny naiv gyenge emberek.

Ergó: szélhámosoknak és jósoknak állandó munkaadójuk az emberi butaság.

2013. jan. 9. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
64%

"például aurát, világító kontúrt az emberek körül, vállak felett lebegő angyalkát vagy más lényeke"

Na akkor én is látó vagyok !El is mentem a szemészetre !

A szemfenék vizében tanyáztak a szörnyek.

2013. jan. 9. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
100%

Ladislao Grande

Gondolom azért kell a név és az életkor, hogy egy körülbelülit tudj mondani :)!

Ha nő akkor mást ha férfi mást kortól függően mást mást mindenkinek, nem mondom hogy csaló vagy(ami igazából valószínűbb mint az, hogy te egy igazi látó vagy)!

Azt amit az előbb olvastam, talán az eddigi írásaiból is kikövetkeztethetted ha mégis igaz amit mondtál neki!



Rólam mit tudsz mondani név és életkor nélkül?

2013. jan. 10. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!