Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Ki az a látó? Mit lát és hogyan?

Ki az a látó? Mit lát és hogyan?

Figyelt kérdés
2013. jan. 6. 17:31
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
31%

Nos a látás úgy működik, hogy a morfogenetikus mezőből lehívom az adott egyén energiáját, valahogy be kell azonosítanom az illetőt, és ráhangolódnom az energiáira.


[link]


[link]


[link]


[link]


Ezeket olvasd el, ha szerinted ezek is kikövetkeztetések akkor megemelem előtted a kalapom. :)

Nos ha pl valaki a barátnőjére kíváncsi, akkor rajta keresztül is el tudom érni, és nem kell konkrét célállomás, csak a főállomás beazonosításához szükségem van a két adatra.


És igenis még tanulni is lehet az intuíció, látás képességét:


http://www.youtube.com/watch?v=AK00GKn9-R0


Üdv. Laci

2013. jan. 11. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
79%

Így is meg lehet oldani igen de én nem hiszek igazán benne, szóval el sem olvastam így nem mondok látatlanban véleményt!

Ha te hiszed, és egy tanulható tudományként jegyzed el nem pedig veleszületett képességként akkor gondolom valamire alapozod:)!

Talán nem kikövetkeztetés de ez is müködőképes kevés információt átlagosan elmondhatsz így is igaz, hogy "kész átverés" :D

2013. jan. 11. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
0%

Nem általános dolgokat szoktam mondani, de részemről itt befejeztem az írkálást. Nem érdekel megmondom őszintén ki mit hisz. Lényeg, hogy segítek vele sok embernek, a többi nem számít.

Legyetek jók, Áldás! :)

2013. jan. 11. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
86%
Ott a pont! Neked más a hited nekem megint más! én elfogadom azt, hogy vannak emberek akik abban hisznek amiben te :)
2013. jan. 12. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim válasza:

A látó másnéven tisztánlátó, clairvoyance, vagy távérzékelő- nek is szólítják. Ezek a képességek ezt segítik vagy jelentik: a látó képességnek 2 fázisa van. Ha ilyen képességed van, először megkapod vagy a látást, vagy magát a tisztánlátás alapját. Ha elsőként megkapod az egyiket, pl: a látást utána darbjában késöbb a másikat, azaz a tisztánlátást is megkapod.


1. Fázis ( ha ilyen képességed van, nem biztos hogy a látást kapod először, csak én így számoztam be. )

Látás : jövő, vagy olyan dolgok látása amit más nem lát.


2. Fázis:

Tisztánlátás: ha ez érkezik meg elöbb: olyan dolgokat lát, amiket más nem, szellemeket, halott lelkeket stb...

2019. márc. 2. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!