Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Mit jelenthet ez az álom?

Liza345 kérdése:

Mit jelenthet ez az álom?

Figyelt kérdés
Álmomban egy hatalmas nagy házban voltam és éjjel volt. Egész éjjel fel-alá sétáltam és a lámpákat kapcsoltam le...ahogy egy lámpát kapcsoltam le egyre kezdtem jobban félni a sötétben.... de ezek a lámpák miután lekapcsoltam utána automatikusan vissza kapcsolodtak...ezért egész éjjel a lámpákat kapcsolgattam ki...van ennek bármi értelme? engem nagyon frusztrál ez az álom...nem tudom miért...nem lettem valami vidám tőle...:/

2014. aug. 27. 18:13
 1/5 anonim ***** válasza:

Van bizony. A fényt hiába próbálod megakadályozni, mégjobban fog fényleni.Próbálod eloltani, és sötétségbe borítani a házad, de nem tudod .


Fény=igazság

2014. aug. 27. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Csak sötétbe tudsz aludni(?)...
2014. aug. 27. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
szóval akkor ezek szerint..próbálom az igazságot el titkolni? hmm..érdekes de jelenleg nem próbálok semmit eltitkolni vagy tudat alatt igen??... nem tudom
2014. aug. 27. 18:47
 4/5 anonim ***** válasza:
Van valami amiről úgy érzed hogy felesleges és ledobhatatlan teher vagy szélmalomharc, ugyan akkor mikor előrébb jutsz csak sötétebbnek vagy reménytelenebbnek látod a helyzetet?
2014. aug. 27. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Félsz
2014. szept. 8. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!