Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Van valakinek pozitív tapaszta...

Van valakinek pozitív tapasztalata a jósokkal?

Figyelt kérdés
Tudom sokan nem hiszitek és azt is tudom rengeteg a hazug, álszent, másokat kihasználó ember ezen a területen. Én szeretnék rácáfolni erre. És bizonyítani nektek. Aki hozzám fordul segítségért ingyen jósolok neki. Tizenéves koromtól érdekelt minden, amivel kiderithetem mi az élet értelme. Ezert kezdtem kutatni minden módszer után. Tanultam grafologiát, tenyérelemzést és nem utolsó sorban asztrologiát. A jóslást mindig önmagam segítésére használtam. És mindig sikeresen. Egy ideje kiszivárgott rólam ez és sok ember fordult hozzám. A vissza jelzések is megerősítettek. Ezért irom ide ki, hátha be tudom bizonyítani, hogy nem mindenki akar átverni hiszékeny embereket, ahogy sokan ezt gondolják. Írjon aki elakadt, aki útmutatásra szorul. Áldott Húsvétot kívánok mindenkinek. Hívőknek és nem hívőknek egyaránt.:)

#bizonyíték #Jóslás müködik
2015. ápr. 5. 08:52
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Nekem jósolhatsz
2016. nov. 17. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!