Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Valami nem stimmel velem?...

Valami nem stimmel velem? Előfordulhat, hogy megérzek előre dolgokat vagy véletlen egybeesés?

Figyelt kérdés

Korábban szkeptikus voltam a témával kapcsolatban, és az is előfordulhat, hogy túl nagy jelentőséget tulajdonítok ennek az egésznek, de furcsállom néhány megérzésem.

Példák.

Egy nagyobb városban egy nagyobb kaliberű rendezvényen történt, hogy sétáltam egyik barátnőmmel az embertömeg között, amikor random olyan érzésem támadt, hogy az exbarátom a közelben van. Ritka alkalmak egyike volt, hogy ezt a megérzésem kimondtam, ahogy elhagyta a számat ez a kijelentés, a mellettünk lévő ház sarka takarásából az említett srác kifordult elénk.


Többször, több, különböző emberekkel kapcsolatban előfordult már, hogy rájuk gondoltam, semmilyen előzmény nélkül, és ahogy elnéztem egyik irányba, ott termettek.

Mintha megérezném az emberek jelenlétét.

És ezt nem csak a hozzám közel állóknál figyeltem meg, hanem kevésbé jól ismert emberekkel kapcsolatban is egyaránt.


Nagyjából 10 perce történt, hogy egyik ismerősömre gondoltam, akivel már jóideje nem beszéltem, korábban csúnyán összevesztünk és azóta nem tartottuk a kapcsolatot. Rá gondoltam, arra, hogy kapok tőle egy sms-t, rá is pillantottam a telefonomra, abban a pillanatban megkaptam az sms-t. Tőle.


Kicsit megijedtem önmagamtól.

Legtöbbször próbálom ezt kizárni és arra gondolni, hogy véletlen, de egyre többször és egyre gyakrabban fordulnak elő velem hasonlók.

Mit gondoltok erről?


22/L



2015. júl. 3. 22:06
1 2
 11/11 anonim válasza:
Én a tárgyak atmoszféráját látom, pedig semmi sérülés nem történt a szememmel. Az, hogy kicsit rövidlátó vagyok az nem hat rá. Pl.: Ha egy lottó kártyán mondjuk a 29340 számok körül látok rózsaszín vonalat, akkor azzal nyerek majd valamit, ha azokat x-elem be.
2015. nov. 21. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!