Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Megálmodom a közeljövöt?

Megálmodom a közeljövöt?

Figyelt kérdés
Az elején csak fura volt hogy egyszer amit álmodtam ugyan úgy ugyan ott megtörtént akkor meg is ijedtem . De miután már 13. megálmodtam mi lesz is ugy is volt szokatlan még dr hozzá szoktam . Volt h egy egész hetem megálmodtam is akkor esett le mikor már megtörtént viszont emlékeztem az álomra csak nem nagyon akart elöjönni. Mi ez? Esetleg hogy lehetne hogy ne legyen ilyen "képességem" mert néha elég ijesztő. Értelmes válaszokat köszi
2017. máj. 22. 17:49
 1/3 anonim ***** válasza:
12%

Ezt úgy tudom elképzelni hogy a jelent érzékeled telepátiával, alvás közben.

Amikor a csernobili reaktor felrobbant, álmomban láttam mindent. Például a tehervagonokban ülő halálra rémült katonákat és vegyvédelmi felszereléseiket. Az esetet először elhallgatták és késve értesültünk róla. A közzétett időpont percre pontosan az volt amikor álmodtam és fel is riadtam álmomból és megnéztem az időt.

2017. máj. 22. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hamis emlék szindróma
2017. máj. 22. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mindenki megálmodja a jövőt, csak el is felejti, ha valamiért a felejtési folyamat nem tökéletes, akkor szembesülünk a dejavu érzéssel. Ez is viszonylag ritka, de mindenki megtapasztalja néhány alkalommal. Ha pont jókor ébredsz, akkor nem megy végbe tökéletesen a felejtési folyamat, és egy ideig még emlékszel rá, majd egyszer csak találkozol a megálmodott szituációval a jelenedben. Ez jóval ritkább. A te eseted pedig egyáltalán nem gyakori, az agyadnak ez a védőmechanizmusa valamiért nem működik tökéletesen. Egyébként ha van hozzá kellő akaraterőd, és tudod mit akarsz, szándékosan és célzottan is tudsz álmodni. Ez természetesen igen sok kérdést vet fel a világunk működésével kapcsolatban. Mindenesetre ijedtségre nem ad okot, élj a lehetőségeddel.
2017. máj. 23. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!