Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Spirituális sátánizmus,...

Spirituális sátánizmus, valójában mit takar ( kinek mi? )

Figyelt kérdés

Több szempontot és meglátást szeretnék megvizsgálni ezzel kapcsolatban.



Érdekel illetve nagyon szeretném tudni, kinek mi a véleménye a témával kapcsolatban illetve azt, hogy kinek mit jelent a spirituális sátánizmus.


Érdekelnek vélemények, ellenvélemények, tapasztalatok, meglátások :) egyszóval egy értelmes és kulturált társalgást szeretnék folytat a témával kapcsolatban.



2019. aug. 6. 21:13
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
0%

ja elfelejtettem a fül, orr, végbél vérzést és hányást.

pedig aztán sokat dolgoztam annak a bizonyos Sátánnak....nem is kértem semmit sem. csak egyet akarok. visszakapni a barátaimat!!!


állandóan azt érzem h útálnak.de nemcsak az ő útálatukat érzem, hanem azt h az egész világ. vagy azt h ez a Sátán gyűlöl igazán engem. mintha élveznék a Démonok a zsenvedéseimet.


vagyis a keresztényeknek lehet igaza. amúgyis agyrém h eröltetve írják azt h: EZ AZ IGAZSÁGG!!!így hidd el úgy hidd el stb.


de ugyebár úgysem fogod kerülni.mert más sátánisták hazudozni fognak neked. az jobban hangzik mert szépeket és jókat írnak. ami igazából csak hazúgság. abban reménykednek h pénzt kapnak vagy hasonlók--valójában.


én jót akarok neked. ha mégis emellett tartasz, akkor csak légy erős!!!

2019. aug. 10. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

Amit írtál, az agyrém, őszintén szólva kár volt elolvasnom...

Rettentő nagy a fantáziád, azt viszont meg kell hagyni, olyan eseménydúsra sikeredett az, amit leírtál, hogy már majdnem elhittem, hogy belecsöppentem egy meg elevenedett rémálomba, amit más álmodott, mondjuk egy 9 éves.


Viszont egy mondat nem kerülte el a figyelmemet ( bármennyire is töményen gusztustalan - lejáratós - groteszkre is sikeredett az irományod) :"pedig aztán sokat dolgoztam annak a bizonyos Sátánnak...."


Ez volt az a mondatod, amire töményen és...nemes egyszerűséggel kifejezve: felhorkantam! ( Mondjuk a kereszténységet taglaló kis mondatocskád ugyan vetekedett az első helyért, de sajna nem ő nyerte el :/ )


Az általad megfogalmazott és idézet mondat pedig eléggé sértő, hisz minden spirituális sátánista a saját maga fejlődéséért dolgozik.

2019. aug. 10. 21:39
 13/16 A kérdező kommentje:

Kiegészítésként a tegnapi hozzászólásomhoz, hogy bár szarkasztikusra sikeredett a válaszom, nem a gúnyolódás volt a célom.



Ez az út az egyén tapasztalásokról szól, arról a dolgokról, amiket TE vagy más az Önön fejlődésén keresztül megél.

Például: Egy saját magad összeállított meditációs gyakorlat/program hatásainak kitapasztalása sokkal kedvezőbb és gyümölcsözőbb lehet, mint az, amit már ugyan úgy már 100X megcsinált valaki más.



Fejlődésed alatt olvass, kutass, tanulj és SZELEKTÁLJ! Fontos tudnod, hogy csak így tapasztalhatod meg a valódi egyéni utat, amit TE fedezel fel SAJÁT magadnak.Soha Ne hagyatkozz másokra igazán, bár hallgass meg minden tanácsot  és mérlegelj. Mindig gondolkozz és kérdőjelezz, még a saját döntéseidet is.



Szemléltetem egy példával, hogy értsd:



Hiába jó és vált be 10 egyénnek egy bizonyos X kilométer úszásból, X kilométer futásból és szigorú szénhidrát alapú táplálkozásból álló 90 napos edzésprogram, ha TE fiziológiádnak NEM felel meg, mert mondjuk nem tudsz úszni és pl: egészségügyi okok miatt nem tudod tartani a szigorú szénhidrát alapú táplálkozást.

Ettől nem az adott dolog lesz SZAR, hanem NEKED kell valamit másképp csinálnod az edzésterv során és megoldani az adott problémát!

Egyénileg mint - mind mások vagyunk és ami nekem jó, az cseppet se biztos, hogy neked beválik, ezért kell próbálkozni, tapasztalni és kutatni, hogy tanulni.



Természetesen minden elérhető, minden cél és kitűzött lépcsőfok, de kezd kicsiben és fokozatosan csinálj többet és többet, ha valami nem válik be, akkor NE csináld, mert ha 100X nem sikerült, akkor 101szerre se fog.



Változtass, hagyj ki dolgokat abból, amiket csináltál eddig és amiket feleslegesnek érzel! Gondolkozz el, mi az, ami a hasznodra válhat, ami segíthet ezen az úton téged? NE másért akarj fejlődni, ne mást akarj "szolgálni", fejlődj magadért, a tudásért és a hatalomért, mert a tudás hatalom. Nincs kőbe vésve és protokollba foglalva, hogy azon oldalon lévő dolgokat kötelező jellegűen, mindenkinek csinálnia kell!



Én például okkal nem követem az oldal "etiketjét", mert az én fejlődésem alatt SENKI ne mondja meg, mit - hogy csináljak és MIÉRT és mikor.

A héber ABC vibrálását pedig egyenesen elutasítom. Amikor rátaláltam az oldalra és kezdetben sokat olvasgattam, nem szimpatikusnak, hogy olyan dolgok  mantrázására ösztökélnek másokat, ami zsidó ABC - ből áll, aki megcsinálja, annak egészségére, de bárki tudja is amúgy, hogy mi a lópikulát mantráz tulajdonképpen napi szinten??? mert az egy dolog, mit írnak róla...



Jó tanács, ne legyen csőlátásod!


Szerintem gondolkozz el az olvasottakon, vesd össze azzal, amiket írtál és kérlek gondold újra a Spirituális sátánistákról alkotott véleményed.


Amit a démonokról és Sátán atyánkról írtál, senki nem utál és nem akar bántani, ellenkezőleg, szeretnek mindet és megadták a lehetőséget arra, hogy fejlődj, de senki nem mondta, hogy ez könnyű lesz és hogy az úton nem lesznek buktatók vagy hogy gyerekjáték lesz.


Véleményem szerint, ha ennyi energiát és időt beleöltél, bár csak magad miatt se hagyd abba, persze ha így döntesz se származik belőle bajod.



Ha most  nagyon össze is vagy zavarodva, hagyd ülepedni a dolgot.

2019. aug. 11. 10:43
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem a rúnákat vibrálják véletlenül?
2019. aug. 12. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%

Aki vette a faradsagot hogy szepen hosszan leirja az agyszulemenyet a szurke szekleterol annak szol ez most:


Eloszor is sajnalom ha rosszul elted meg az egeszet. Masodszor, negativ entitasok vannak es lesznek, Satanizmus ide vagy oda. Mindemellett az is teny, hogy a Satanizmus megtanit arra hogyan vedd meg magad ezektol az entitasoktol, hogyan valaszd le magadrol oket, es hogyan legyel eros.


A nemetul beszelo demonos dolgot en nem ertem. Marmint oszinten, egyszeruen csak nem kepes felfogni az agyam. Szerintem ha csak az itthoni netes anyagokbol tajekozodtal akkor is el lett mondva tobbszor is, hogy ha megjelenik neked akarmi akkor kerdezd meg a nevet, ki o, micsoda o, honnan jott mit akar stb.

Egy negativ entitasrol konnyen el lehet donteni hogy o az, es nem egy demon. Eleve az kizarja annak a lehetoseget hogy demon jelent meg neked, hogy nem beszelte a nyelvedet. Gondolkozz kerlek.


Valamint, Atyank es az istenek dolga nem az hogy megfogjak a kezed, es vegigvezessenek az uton, vagy gyogypuszit adjanak a terdedre ha elestel. Segitenek, megvedenek ha tenyleg kell, es atadjak a tudast amire szukseged lehet az utadon.


Egy szaros entitast (mar bocs) ami azon kivul nem csinal mast hogy masnak probalja kiadni magat es nemetul beszel, valoszinuleg nem fognak elhessegetni, ez olyan dolog amire te is kepes vagy amennyiben TENYLEGESEN csinalod a gyakorlatokat.

Arrol nem is beszelve, hogy ennek meg a felismerese is erositene teged, de ehelyett te azt valasztottad hogy szkeptikus leszel. Megegyszer, te dontottel igy. Es ez mindenre igaz amit mondtal, attol kezdve hogy elkezdted az egeszet odaig hogy befejezted.


Latom hogy energiavamprirral megakadt a bajod boven, de ezekkel konnyu elbanni. Tenyleg. Ha komolyabb baj lenne kozbelepnenek az istenek is, Lucifer vigyaz az oveire. Pszihiatria helyett javaslom hogy meditalj tobbet es probald meg megtalalni a belso beked. Amennyiben a baraid elhagytak, ok nem azok a barataid akikre tenyleg szukseged van, ok majd kesobb jonnek az eletedben. Addig foglalkozz magaddal, fejleszd es erositsd magad. Errol szol a Satanizmus. Nem dolgozol senkinek, magadon dolgozol. Es ha eljon az ido, talan majd segithetsz masoknak is fejlodni. Addig is legyszives az ilyen hulyesegeket mellozd, mert sok embert elijesztesz vele, nem csak a Satanizmustol, hanem a spiritualitastol is, pedig mindketto ertekes es gyonyoru dolog.


Nyugalmat es boldogsagot kivanok neked a tovabbiakban!

2019. aug. 12. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
100%

tényleg ennyire népszerű lett az egész amúgy?

Mikor én elkezdtem gyakorolni még nem tudták ennyien, miről van szó.

2020. febr. 10. 03:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!