Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Képzelődöm vagy tényleg van...

Képzelődöm vagy tényleg van ilyen?

Figyelt kérdés
Este amikor lefekszem aludni és teljesen sötét van olyan érzés fog el néha mintha valaki figyelne. Olyan is volt már hogy hangokat hallottam, vagyis olyan hangokat hogy mintha zörgött volna vki ill. vmi például a ceruzámmal vagy zacskóval meg ilyesmi. Ilynekor rendszeresen egy enyhén hideg "fuvallat" -ot is érzek. Mitől lehet ez? Vagy mi lehet ez? Vagy csak tényleg én képzelődök?
2010. júl. 12. 15:52
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
simán lehet hogy képzelődsz, nekem is volt hasonló kiskoromban, a sötétben akármit képzeltem el egyből tapasztaltam, hallgattam neme zörög valami egyből zörgött, most már csak aludni próbálok nem gondolkodok lefekvés után
2010. júl. 12. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:

Igen, képzelődhetsz. De lehet a védőangyalok azok :) Ne figyelj rájuk, de ezt jeygezd meg: Ha mindig ez jár az eszedben lefekvés előtt és lefekvéskor akkor hallani is fogod. Volt egyszer a tévében, az agyat elemezték, szó szerint kiesett a számból a kaja, hogy milyen képzeletekre képes az emberi agy! :O Nézz majd utána!

Álatalában a hirtelen hőmérséklet változás jelenséget jelez, de nem tudom hogy mit higgyek.

2010. júl. 12. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Üldözési mánia. Semmi különleges. Mindenesetre egy pszichológus jó lenne számodra. (viccen kívül)
2010. júl. 12. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
6%
2. vagyok: *hidjek
2010. júl. 12. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim válasza:
51%
higyjek lesz az a szó amit kerestek:D
2010. júl. 12. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
8%
16:18as a Te válaszod a legértelmesebb:)
2010. júl. 12. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

Csak a korlátolt emberek társítanak a szellemekhez humanoid alakot. A valóságban a szellemek az asztrális dimenzióban vannak, általunk fel nem fogható formában. Annyit lehet róluk tudni, hogy az emberi érzelmekkel állnak kapcsolatban, nem pedig a vizuális megjelenéssel!


Mindig körülötted vannak de csak érezheted őket, látni ebben az életformádban sosem fogod "őket".

2010. júl. 12. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Nálam tegnap előtt egy tücsök, vagy szöcske szökött be és kiderült, hogy az zörögtetett zacskót. Lehet hozzzád is szökött egy.
2010. júl. 12. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Ja én az utolsó válaszoló vagyok és kimaradt, hogy lehetett hangyainvázió is. Olvasd el ezt: [link] Ott én vagyok a Valaki.:D Az 1-3.részig igaz történet, a negyedik fele az.:D TPéterrel együtt írtam. Lehet, hogy hozzád is betörtek a hangyák.:D
2010. júl. 12. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen jól írta: higgyek!
2010. júl. 12. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!