Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Eladnám érte a lelkemet, vagy...

Eladnám érte a lelkemet, vagy szerelmi kötés, vagy bármi ami beválik, ötletek?

Figyelt kérdés

19 éves lány vagyok, és most először életemben szerelmes lettem. Nem magamat akarom fényezni meg dicsérni, de tudom hogy szép vagyok, vékony (Persze nem ez a lényeg) Azért említettem meg mert előbb is lett volna lehetőségem párkapcsolatra, kedves, helyes fiúkkal akár, de soha nem éreztem semmit.

Aztán most badumm, kegyetlenül szerelmes lettem, és konkrétan úgy érzem belehalok.

Mivel az életvitelünk jelenleg nem passzol a másikéval, így szerintem ő nem szeretne semmit sem tőlem, komolyabbat.

Viszont én nagyon szerelmes vagyok, és utolsó próbálkozásként gondoltam nézelődök az ezotériában is, hátha.

Az én kérdésem konkrétan az lenne, hogy milyen megoldások vannak amik használnak?

A pénz, idő, utazás nem számít, hálistennek ezek vannak.

Viszont nem vagyok mániákus hiszékeny sem, az olyanok hogy pénzmágia, meg szerelem istennő, ezek nekem már sokak, a szerelmi kötés is igencsak túlzás már nekem, de a szerelem már annyira megvakít hogy bármit, mindent kipróbálnék.

Valaki tud "mágusokat" (ó istenem, nem hittem hogy ilyenre fogok folyamodni :D)

Könyveket, embereket, vagy weboldalakat, ahonnan, akiktől információkat kaphatnék, netán "szerelmi kötés" (kész, végem🤣)

Ne piszkáljatok nagyon, csak szeretném ezt is kipróbálni!



2019. aug. 8. 14:53
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Jelentem, sikerült, lassan fél éve együtt vagyunk :)
2020. febr. 9. 09:42
 12/13 anonim ***** válasza:
És most mi a helyzet?
2021. dec. 16. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
54%
Elmondom neked hogy kihez fordulj, írj privit.
2022. ápr. 8. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!