Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Mi értelme van a szerelmi...

Mi értelme van a szerelmi kötésnek?

Figyelt kérdés
2019. szept. 6. 06:44
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:

Kérdező!

Ez néhány idézet egy LÉ-s kérdés kapcsán adott válaszokból:

„Hát azt kell, hogy mondjam reménykedjünk, hogy tényleg tud... mert csinált egy fekete esküvőt az egyik ismerősömnek és ha nem jön be akkor rendesen kérdőre lesz vonva, nem az az ember aki eltűri az árverést.”


„Aha..és szerinted aki démonokat tud használni az nem intézi el ismerősödet örök életére egy pöccintéssel? :-D”


„Ha egy kötést képtelen megcsinálni akkor valószínűleg szart se tud... amúgy semmit nem mondott neki csak, hogy várjon és minden rendben lesz.”


„Ezt sok mindenkinek bemesélheted, csak azoknak nem, akik ténylegesen ismerik. :) Mindenesetre a fenyegőzéssel okosan abba az irányba, aki 10 másodperc alatt szabadítja rád a poklot.”


„Nem tudod kérdőre vonni, ugyanis nem csak átverés következménye lehet, ha nem működik. 99% a hatékonysága, DE azon is sok minden függ, aki kéri. Ha nem megfelelően viselkedik az alatt míg vár, ezáltal ő baltázza el, elég vicces lenne a mágust felelősségre vonni. Mellesleg ismerődönek üzenem: nem szórakoznék olyannal, aki démonokkal áll kapcsolatban.”

2019. szept. 6. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:
Hát valahol azt gondolom ha fizetek valamiért azért elvárom a sikeres szolgáltatást, a villanyszerelő sem úgy jön hogy lehet jó lesz, de azért fizesd ki, aztán ha nincs áram a lakásban azt mondja nem akartam eléggé az áramot...
2019. szept. 6. 10:39
 13/22 anonim ***** válasza:
egy retkes boszorkányt ne hasonlítsunk a villanyszerelőkhöz. "A sikeres szolgáltatás" sem való ide - ez egy illegitim dolog, és ordas nagy hazugságban élnek tovább a "sikeres szolgáltatás" alanyai. Avagy elmondaná a rabosítani kívánó a szerelmének, hogy mit tett? Ugye nem. Kutyául érezné magát a rabosított - emberi méltóságában megalázottnak.
2019. szept. 6. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
0%
De sikerült a szinte csak negatív válaszokat elküldeni, értékelendő :)
2019. szept. 6. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:

# 14-es

# 11-es vagyok. Az én kommentemre írtad az utolsó mondatod?

Ha igen, akkor nézd meg pontosabban, kérlek, ugyanis két idézet annak kapcsán került a válogatásba, mert a kérdező azt firtatta, vajon a mágus nem fél-e, hogy eltörik valami testrészét, kettő az említett hölgyet pozitívként említi, az utolsó picit semlegesebb.

2019. szept. 6. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:
Olvasgattam itt a témával kapcsolatos diskurzusokat, na most akkor azt érzi a kötő mint a megkötött vagy nem kell semmit éreznie?
2019. szept. 6. 14:22
 17/22 anonim ***** válasza:
77%

Újra # 11-es vagyok. Szerintem itt egyikünk sem "hozzáértő". Valaki hisz ebben, valaki nem, valaki semlegesen szemléli.

Ám egyben biztos vagyok, aki megcsináltatja, a Te szóhasználatoddal élve a kötő, az biztosan érez. Szerelmet és kétségbeesést.

2019. szept. 6. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:
Igen gondolom azért csináltatja, de a hatási folyamat alatt rá van-e extra hatása? Csak vannak itt hozzáértők is vagy legalább olyan aki beszélt már olyannal aki hallotta hogy a az ismerősének a valakije csináltatott és az mondta hogy...
2019. szept. 6. 14:57
 19/22 anonim ***** válasza:
0%

"Igen gondolom azért csináltatja, de a hatási folyamat alatt rá van-e extra hatása? Csak vannak itt hozzáértők is vagy legalább olyan aki beszélt már olyannal aki hallotta hogy a az ismerősének a valakije csináltatott és az mondta hogy..."


... és mi a mondat folytatása?

2019. szept. 6. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Nézd! Én hallottam már eléggé szavahihető forrásból sikeres mágiáról. Abban olyan "közbenjáró" volt, ami a korábban fent említett idézetek közül kettőben is szerepel. Viszont azt nem szolgáltató végezte.
2019. szept. 6. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!