Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Szerelmi kötés?

Szerelmi kötés?

Figyelt kérdés
Hogy tudom meg hogy a jósnő valóban szerelmi kötést alkalmazott? Pontosan arra vagyok kíváncsi mik azok a jelek ill.technika amire kell hogy figyeljek? Egyenlőre annyit tudok hogy fotót és születési dátumot kell vinnem... Kérem csak az válaszoljon aki volt szerelmi kötésen vagy tudja hogy ez hogy működik... Köszönöm
2019. szept. 12. 16:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%

Szóval csak úgy döntöttél tönkreteszed magatokat?


Amúgy meg több féle technika van, az a fekete mágiát használó embertől függ melyiket alkalmazza az átokhoz. Igen van fotós, van babaégetős, van olyan amihez elég csak egy gyertya, van amelyikhez kell vér stb...

2019. szept. 12. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
45%

Milyen érzés egy szánalmas szardarabnak lenni, olyannak aki képes odáig süllyedni, hogy erőszakkal akarja kicsikarni a másikból, hogy vele legyen? Komolyan érdekel.

Nem mintha működne ez a baromság, de akkor is, nem tudom felfogni hogy lehet valaki képes ilyesmire.

2019. szept. 12. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
0%
2es de, sajnos működik, sok embert tett már tönkre :-(
2019. szept. 12. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Kedves 2 annal nagyobb szar darab nem kell mint te vagy hogy a másikat ocsmarolod le úgy hogy nem is tudod az előzményeket... Szerintem ne kommentald a kérdéseimet, ha okosat nem tudsz mondani, tanacsot nem tudsz adni a hulyesegeidet es az ocsmany kritikadat hadd meg magadnak... Semmit nem tudsz az eletemrol a bokamig nem érsz fel... Köszönöm
2019. szept. 12. 19:03
 5/11 anonim ***** válasza:
32%
Nem kell előzmény. Valakit erőszakkal magadhoz láncolnál, tehát egy utolsó hulladék féreg vagy. Nincs az az előzmény, ami ezen változtatna. Ennyi.
2019. szept. 12. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
25%

De kis lúzer, hogy fényképet kér. XD

Születési időt meg vajon miért?

Na mindegy, én már ezekből látom, hogy totál gyenge lesz a kötés és a kötő elméje miatt nagyon alacsonyrendű.

2019. szept. 12. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
72%
DE, tudjuk az előzményt..a jósnő megmondta hogy érzelmeket táplál irántad, mire ő van olyan rendes hogy jó pénzért hozzád láncolja. De kérlek gondolkodj el azon hogy ha annyira veled akarna lenni, akkor miért nincs? Nm, nem azért mert valami visszatartja. vagyis de, az hogy nem érdekled eléggé. Nem tudod mivel jár ez, ne tedd tönkre magatokat.
2019. szept. 12. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%

A legtöbb estben nem tapasztalsz semmit!!

Mert a “ boszi” nem csinál semmit sajna!

Ha gondolod írj privit és küldök listát akiken én tul vagyok és eredmény semmi!

Igaza van R.V felhasználónak aki tud az nem kér ilyen olyan adatokat. Bár eddig nem akadtam rá olyanra aki képes lett volna összehozni a szerelmemmel!😕

2019. szept. 13. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
59%
8as, és te miért akarod rákényszeríteni magad? Te örülnél ha pl az az ember tenne rád kötést akitől undorodsz de vele kell lenned akkor is ha rosszul vagy tőle? Mert a szerelmi kötés nem csinál szerelmet, csak vágyakozást és nem tudsz elszakadni.
2019. szept. 13. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
0%
Ha működne, akkor ezt börtönnel büntetnék, ugyanis személyes szabadság megsértése lenne. Amúgy ilyet tényleg csak az utolsó aljas férgek csinálnak elkeseredettségükben. Én kivétel nélkül mindegyiket a Dunába lőném, nem érdemlitek meg, hogy életben legyetek, se a kérdező, se a nyolcas.
2019. szept. 13. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!