Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Valami entitás van nálam, ami...

Valami entitás van nálam, ami meg is karmolt, hogyan űzhetném el?

Figyelt kérdés

Még a télen rengeteg alvás paralízisem volt, egy éjjel akár 3-4. Ott parazitával volt dolgom, mert mindig a mamám alakját vette fel. Egyszer megkérdeztem mit akar, alvás bénulás következett, és elküldtem a jó kva anyjába. Azóta 1-szer tért vissza, de nem ijedtem meg tőle már, és elment.


Most viszont valami megint szórakozik velem. A padláson hallom a zörgést, kaparást. Eddig tévúton voltam, mert azt hittem, hogy ez is egy asztrál parazita, de nincsenek alvás bénulásaim. Végre hajtottam a pentagram kisebb rituáléját valamelyik napon éjjel 1 körül.

Amikor belekezdtem, azonnal elkezdett kaparni, és a művelet végén ugyanaz az érzésem volt, mint ami alvás bénuláskor szokott lenni. Az egyébként már régóta nem volt, tehát ez az érzés olyan, mintha belém akart volna bújni, tartott vagy 5 másodpercig. Ezután még egyszer elvégeztem a rituálét, amihez bátorságot gyűjtöttem, 3/4 órán keresztül. A hidegfutkosást akkor is éreztem, de már nem volt annyira durva. Másnap reggel viszont karmolást vettem észre az arcomon. Olyan, mintha nagyon vékony pengével vágták volna. De nem ilyen mély sebet kell elképzelni, 3 napja történt kb. és már alig látható.


Sokszor nagyon sértő szavakkal illettem. Érdekesség, hogy az elején azonnal abbahagyta, de már immunis rá.

Arra is gondoltam, hogy talán nem akar semmi rosszat, mert napközben kapar főleg (a legdurvább kaparások reggel voltak, olyan volt, mintha a fal mindjárt átszakadt volna), és amikor ébren vagyok még. Szóval elalvás előtt nem háborgat, mintha lenne benne valami jó indulat, de akkor miért karmolászott?


Szeretném kideríteni, hogy mit szeretne, és esetleg segítenék is neki, de mindenképpen azt akarom hogy tűnjön el az életemből. A rituálé elvégzése előtt egyébként 9,5-10 órákat aludtam, és ébredés után is nagyon fáradt voltam. Tudok a túlalvás jelenségéről, de mostanában 7-8 óra után magamtól felébredek, és teljesen kipihent vagyok. Körülbelül 1 órája megint kapart, próbáltam kérdezgetni, hogy ki ő, mit szeretne, de nem történt semmi, majd megpróbálom éjfél után is, ha észlelem.


2019. okt. 9. 19:18
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
54%

A kaparás valószínűleg valamilyen kis emlős, ami a padlásra költözött. A hideg közeledtével hozzánk is többször költözött már be nyest a padlásra, illetve volt már ott patkány is.

Általában éjjel kapartak, ami elég rémisztő lehet, ha nem tudja az embert, hogy mi csinálja, és hisz a természetfeletti dolgokban.

És mivel valamilyen szertartást is elvégeztél, eléggé hihetsz a természetfelettiben.

Ha tippelnem kellene, akkor annyira beleélted magadat a rituáléba, hogy egyszerűen be hallucináltad a jelenségeket.

A placebo gyógyítások során is éreznek egyes emberek valamit, mert annyira hisznek abban, hogy ha x ember elmond egy imát vagy valamit akkor nekik jobb lesz, hogy jobban érzik magukat, és ilyeneket szoktak mondani, hogy "érezték" az "erőt" stb.


A karmolásra azt tippelném, hogy a körmöd hegyével valahogyan ijedten nyúltál az arcodhoz netán valamikor, amikor észleltél valamit, és az egy kicsit megszúrta/vágta, de ez csak egy tipp.


Összességében akkor valószínűleg az agyad játszott veled, és mivel E/1-ben szól a történet, feltételezem, hogy egyedül laksz, ami alapból nem tesz jót az ember mentális egészségének.

2019. okt. 10. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Szia!


Én is azt tapasztaltam, hogy az asztrálisban szerzett sebek gyorsabban gyógyulnak vagy tűnnek el.

Szintén tapasztaltam, hogy az arcomon jelentek meg támadásokra (vagy kommunikációs kísérletekre ?) utaló jelek.


A "pentagram kis rituáléja" elűző rituálé?


Nem a saját teremtményed ez a lény, ugye? Mert akkor erős köze lehet hozzád. Ha valakire ráküldtél (esetleg) valamit, akkor akár az is visszatérhetett hozzád.



A 6-os válaszoló a "megszabadulása" mellé fanatizmust kapott, ez így nem sokat ér. (véleményem szerint)


Az is lehet, hogy a realitás dolgait színezi ki a tudatod, de lehetnek valós asztrális tapasztalatok.


Te a Golden Dawn-os dolgokat használod, amint látom. A Spirituális Sátánizmusban is vannak hasznos technikák. A "hülyeségeiket" nem kell átvenni. Sok technikájuk egyszerű, használható, amit mindenki (természetesen !) a saját felelősségére alkalmazhat.

2019. okt. 12. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

12.: Hali! Nem foglalkoztam semmilyen spirituális dologgal sem! Egyetlen egy dolog, amit csináltam, az a tudatos álmodás.


Többiek!

Jól jönne egy kis segítség!

Teljes mértékben elhittem, hogy egér kaparászhat, szóval amikor hallottam a kaparást, rá sem hederítettem! Kiraktam 2 napja kekszet és sajtokat a padlásra, de semmi! Ma is kapart fent valami, de nem érdekelt. Pont a szobám felett van egy kémény. Gondoltam biztosan bele költözött madár, vagy valamilyen állat.


10 perce viszont a nappaliban is hallottam a kaparást. Először nem váltott ki belőlem semmit sem, utána viszont rám jött megint a hideg futkosás, mintha dőlt volna rám a negatív energia. Az a hihetetlen, hogy amikor nem hittem abban, hogy egy entitás van nálam, akkor nem váltott ki belőlem semmit sem a kaparászás, most már viszont igen. Fejben dől el, teljes mértékben.

Tudom, hogy ha nem foglalkozok vele/ vagy nem hiszek benne, akkor semmi hatása sincsen, de nem olyan könnyű azt.


Egyébként az egész padlás vastagon poros. Átnéztem mindent, de csak egyetlen egy macska lábnyomot találtam (többet nem, csupán egy lábnyomot), többet nem. Jó lenne, ha valaki megint tudna valami ésszerű magyarázatot adni, amibe kapaszkodhatok, mert így megint parázok! A nappali fölött csak egy olyan kémény van, ami félig le van bontva, nem lóg ki a tetőn.

2019. okt. 13. 05:11
 14/15 anonim ***** válasza:
A sicc! Varázsige nagyon hatékony ilyenkor.
2019. okt. 16. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Nézd, nem feltétlen a padlás padlóján mászkálnak ezek a jószágok, hanem a felújított parasztházad tetőszerkezetében is. Már csak azért is, mert a padlás elég nyitott lehet, és ott ki vannak téve a macskáknak (ami minden bizonnyal nem azért ment oda, hogy nézelődjön, hanem érezte, hogy van valami zsákmány a környéken). Az is lehet, hogy az nem macska nyom volt, hanem NYEST. A nyest berágja magát a szigetelőanyagba is. Akárcsak az egér.


Mivel körülnéztél és nem találtál konkrétumokat, azt javaslom kérd szakember segítségét, mondd el neki hol hallottad a kaparászást, ő jobban képben lesz és tudja mit keressen! Nem olyan nagy összegekért dolgoznak...


Ha nyested van, az nem fogja megenni a kaját, amit kiraktál, mert érzi rajta az emberszagot és rettentő gyanakvó állatok azok.


A nyest és a macska lábnyoma hasonló, az ujjbegyek számával tér el, illetve abban, hogy a nyest nem tudja behúzni a körmeit, tehát a talplenyomatnál látszódik a köröm is. Nálunk is volt nyest, ha a körmöt figyeled, akkor az egyértelművé teszi a dolgot.


A másik dolog meg az, hogy ha eléred azt a részt, ahol kaparászik, koppints oda valamivel, meg fogod látni/hallani, hogy reagál rá az állatka a faladban, nem képzelődsz!


Léteznek ultrahangos riasztó készülékek is, vegyes hatásfokkal (nálunk bejött nyest és macska ellen, előtte összevissza szarták az udvart).


Szóval vizsgáld meg azokat a "macska" nyomokat, kopogtasd a falat. Végső esetben hívj szakembert (még véletlenül se papot)!

2019. okt. 16. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!