Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Azt mondják amit nagyon...

Azt mondják amit nagyon szeretnél betudod vonzani? Én már 2 éve szeretném ha megtörténne valami, de semmi, pedig rengeteget jár az agyam azon, hogy történjen már meg.

Figyelt kérdés
2019. okt. 16. 19:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
86%
Kizárt hogy ez működjön. Tíz éve egy helyen dolgozom, és a főnököm még mindig él.
2019. okt. 16. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Az gondolom eszedbe se jutott, hogy ez nem így működik és aki ezt állítja az egy idióta. Tessék itt egy könnyű nyelven fogalmazott cikk, talán te is felfogod a tartalmát és egy kicsivel okosabb leszel.

[link]

2019. okt. 16. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
78%
Volt amit nagyon akartam és 13 évembe tellett,meg olyan ami 6 év volt,stb.Persze minden lehetőséget számba vettem hogy lehetne megoldani a dolgot,és a végén a lehetőség jött.
2019. okt. 16. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
62%
Ezt sokan félreértelmezik. A vonzás törvénye téves útra vezeti az embert. Ahhoz h vmi megvalósuljon tenni is kell érte. A gondolatok csak gondolatok. Ehhez több kell!
2019. okt. 16. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Nincs bevonzás! Tudatos teremtés van. Viszont, keményen tenni kell a dolgokért. Vannak szabályok, melyeket be kell tartani.


Meglehet teremteni a lehetőségét annak, amit szeretnél, de tenni kell érte, nem fog az öledbe hullani.

2019. okt. 16. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
79%
Nem tudod bevonzani. Ülhetsz a kanapén 30 évig akarva a fejeddel, nem lesz semmi belőle. Menj ki az ajtón, vagy vedd fel a telefont, indulj el, CSINÁLD - akkor lesz valami.
2019. okt. 16. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
68%

"pedig rengeteget jár az agyam azon, hogy történjen már meg"

Akkor elpazarolod a tehetséged.

Azon kéne járjon, 𝐡𝐨𝐠𝐲𝐚𝐧 csinálod meg!

2019. okt. 16. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
80%

Csak akkor történik meg az amire vágysz ha teszel érte hogy megtörténjen.

Az egyetlen dolog aminek köze lehet ehhez az az hogyha nagyon szeretnél valamit akkor nagyobb a motivációd hogy ezt a dolgot véghez vigyed tehát jobb esélyekkel indulsz

2019. okt. 16. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
83%

Erről a régi vicc jutott eszembe.


Az egyszeri férfi felsóhajt.

- Édes istenem, csak add, hogy nyerjek a lottón!

Következő héten újra.

- Édes istenem, csak add, hogy nyerjek a lottón!

Eltelik egy hét, újra imába fog.

- Édes istenem, csak add, hogy nyerjek a lottón!

És így megy ez éveken keresztül, de semmi nem történik, hiába szeretne mindennél jobban nyerni.

Egyszer csak Isten megelégeli a dolgot, és a férfi imáját hallva kifakad:

- Adnám én, adnám én, fiam, de legalább tölts ki végre egy rohadt lottószelvényt!!!

2019. okt. 16. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Tadammm....a 9es össze is foglalta a lényeget :)
2019. okt. 17. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!