Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Hiszel abban, hogy létezik...

Hiszel abban, hogy létezik másik világ a milyenken kívül amelyben varázslatos élőlények vannak?

Figyelt kérdés
2010. júl. 17. 22:36
1 2 3
 11/27 EmptySoulx1 válasza:

Lehet , hogy hulyesegnek fog hangzani , de Olvastatok a Bibliat? 4000ezer evvel ezelott egy Termeszetfeleti leny/faj segitett a Zsidoknak es a leszarmazottaiknak , szoval mar reg megvolt a talalkozas . :)

Es gondolom feladta/feladtak a remenyt es elmentek mas planetat gondozni xD

2010. júl. 23. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
igen én is erről beszélek.neki sem hitt szinte senki.15:38
2010. júl. 23. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim válasza:
Szerintem neked nagyon tetszik az Avatar!
2010. júl. 23. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim válasza:
Sok ember felvállalja ország-világ előtt, ha valamilyen csodás eseményben volt része, vagy találkozása különféle lényekkel. Akinek hasonló élménye volt az tudja létező dolog ez, de sokan mosolyognak rajta, még sok esetben a műsorvezetők is cinikus mosollyal teszik fel kérdéseiket. Akkor minek beszélni róla. Aki átéli tudja igaz és ez nem hit, hanem tapasztalat, aki pedig csak ebben az anyagi, földi szférában gondolkodik, nem tud túllépni a korlátain, annak pedig fölösleges elmondani. Egyébként hiszem és tudom is, hogy vannak földöntúli lények.
2010. júl. 23. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim válasza:

Vannak még több 10000000 bolygó és mi még 10 bolygóra sem tudtunk eljutni.Biztos vannak más bolygók is.Lehet , hogy

ők előrébb járnak mint mi de az is lehet hogy hátrább.

És lehet , hogy ugyanugy néznek ki mint mi.

2010. júl. 23. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim válasza:
52%
Ha jó sok füvet fogyasztok, meg eszek mellé még egy kis gombát, akkor ne tudd meg miket szoktam látni!!!
2010. júl. 24. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
0%

13:44


Szivem, te Istenre gondolsz? Mert a Biblia róla szól, nincs benne, semmiféle varázslatos élőlény...


Ti szerintem nagyon sokszor megnéztétek az avatárt, és túúl nagy a képzelőerőtök..... sok ember munkanélküli, unatkozik, hát kitalál ilyen sok marhaságot... szerintem foglaljátok el magatokat, és hagyjatok fel a hülyeségeitek terjesztésével...

2010. júl. 24. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim válasza:
Fú, hát szerintem tök jó lenne, ha létezne(létezik) ilyen. Én szívesen elmennék oda, ha tudnék. Mármint pl ufókkal nem szeretnék találkozni, hanem ahogy fogalmaztál "varázslatos élőlényekkel". Izgi lenne.:)
2010. júl. 26. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 alex22 válasza:

igen hiszem.

És tudom, hogy melyik az a világ: Mennyország, ahol a Mindenható Isten tartózkodik az Ő fiával Jézussal (aki a Menny királya) az angyalok seregeivel és azokkal az emberekkel, akik már a menyben vannak.

2010. júl. 27. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:

10:19


Szerintem ők nem a Mennyre gondoltak, hanem olyan világra, ahol tündérek, manók meg ilyen varázslatos élőlények élnek.


Én is hiszek az Istenben, de szerintem ők nem erről beszéltek :) szia

2010. júl. 27. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!