Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Mit jelent ha tojásra bukkansz...

Mit jelent ha tojásra bukkansz egy már nem lakott lakásban? Több helyen is?

Figyelt kérdés
Az én nagymamám egy nagyon érdekes ember. Sok időt töltöttem vele falun nyaranként. Mindig negatív, rossz dolgokról beszélt. Átkok, szidkok és ezzel kapcsolatos történetek. Gyerek voltam, nekem ezke voltak az esti mesék. Nem tűnt akkor fel, hogy ezek nem jó dolgok. Soha nem meséltem a szüleimnek. Valószínű akkor többet nem vittek volna falura. Ilyenkor tata alud, vagy focit nézett. Tatam pár éve meghalt. Azóta minta nagyít kicserélték volna. Városra költözött. Folyton rossz dolgokban mesterkedik. Lassan az egész család felbomlik. A házzal ahol éltek eladodik. A szüleim azelőtt kimentek takarítani. Tojást találtak paplan között, régi vasaloba a kamrában, műanyag vederben. Mindent úgy hagytak. Mikor legközelebb mentek a tojások helyet labda volt. Ezt senki nem érti. Jelenthet ez bármit is? Próbálok nem hinni és teljesen kizarni ezeket. Elsőre viccesnek tűnhet a történet de hidjetek el nem az.

2019. dec. 22. 19:24
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Eszembe jutott egy régi emlék!

A szüleim szomszédja egy idős nő volt, kiderült egy telekhatár probléma amin összevesztek!

Utánna évekig a szüleim háza mögött kijukasztott tojáshéj volt az erősebb füszálakra fűzve! Anno a nagymamám az hajtogatta boszorkány a szomszédnő!

Na hittem is meg nem is!

2020. jan. 27. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!