Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Ha meg vagyok átkozva, hogy...

Girlll3 kérdése:

Ha meg vagyok átkozva, hogy lehet ezt leszedni rólam?

Figyelt kérdés
Már élni nincs kedvem. De tényleg. Semmi se sikerül. Se a párkapcsolat, se a munka. Még örülhetek neki, hogy beteg nem vagyok. Ha megölöm magam, akkor talán nem kell szenvedni tovább.

2019. dec. 29. 21:47
 1/6 Oszkár, a pozsgafa válasza:

Elméletileg ha meg vagy keresztelve, nem lehet téged megátkozni. Lehethogy nem is átkoztak meg.

Öngyilkos viszont ne legyél, hanem próbálj meg kiszakadni ebből az ördögi körből!

2019. dec. 29. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem vagyok megkeresztelve és meg a megkeresztelkedés se jött össze.... Pont, hogy erről írok. Egy rakás szerencsétlenség lettem.
2019. dec. 29. 22:14
 3/6 anonim válasza:
Szerintem és ezt nem rossz indulatból mondom nem vagy megátkozva! Csak e mögé bújsz a hibáid elől! Egyszer minden szériának vége csak ne add fel. És az is rengeteget számít hogyan gondolkozol! Még nem tudunk sokat az emberi agyról, de egy biztos. Befolyásolható. Ne add fel és légy öngyilkos mondván hogy meg vagy átkozva. Az élet nem játék. Én már attól a gondolattól rosszul vagyok hogy egy ember öngyilkos akar lenni! Már csak az abortusz mennyi születendő gyermeket megöl. Nekik nem adatott meg a lehetőség hogy éljenek te meg csak így elakarod dobni magadtól? Ezt tényleg nem bántásként akarom mondani, csak fel akarom hívni a figyelmed, hogy még van lehetőséged változtatni! Lehet hogy most minden rossz, semmi nem sikerül, de ennek véget tudsz vetni! És ha ez egyszer sikerül vissza gondolsz, hogy milyen nagy butaság volt öngyilkosságon gondolkozni!
2019. dec. 29. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
3-as lehet. De minimális esély van rá. Ennyire nyomin élni, mar művészet
2019. dec. 29. 22:49
 5/6 anonim ***** válasza:

Ennek semmi köze a kereszteléshez...


A katolikus keresztelés amúgy is csak formalitás, semmi hatása nincs

2019. dec. 30. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Az átkok is csak az elfojtott problémákat hivatottak előhozni.


Tehát átok vagy sem el kell kezdened terápiázni.

2019. dec. 31. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!