Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Mi az a külső erő?

Mi az a külső erő?

Figyelt kérdés
Minden jel arra mutat,hogy varázsolni úgy lehet, h a álmokon vagy meditáláson vagy egyéb erős fókuszáláson keresztül megvalósítódna a világban az "elképzelésünk". Minél tökéletesebb annál erősebb,annál lényegibb a megvalósulás. De mindenzt belső erőből,szellemi úton hozzuk létre,de akkor mit jelent az h külső erőből varázsolni? mi lehet segítség?

2020. ápr. 21. 00:26
 1/6 anonim ***** válasza:
Néhány kövér bankó, vagy egy két feles tömény, netán valami kellemes füst, egy nyalat stamp vagy akár 1-2 szintitabi.
2020. ápr. 21. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

fura én eddig a belső erőről hallottam. Meg arről hogy a mágia nem létezik, csak olyan energiák amiket befolyásolni lehet...

a külső, a kül azaz a fizikai testre valóra utalhat, de más nem az anyagi dolgokra...

de biztos a mérleg másik fele, a szellemi és a fizikai munka, valljuk be fontos, és ehet még hinni se kell semmiben.

úgy hogy ez azoknak szól akik túltolják a spiri dolgokat...

2020. ápr. 21. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Egy varázspálca, amiben a teremtő erődet tárolod, amit ide gyűjtöttél.
2020. ápr. 21. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

de a pálca te vagy (nemtől független ;D )

legalábbis sok történet szerint, a mester ad valamit amitől "erősebb" lesz a hős s a végén kiderül h anélkül is képes rá...

2020. ápr. 21. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Legyszives tobb komolysagot a temanak, hozzaertoket kerdeztem, nem trollokat.

Gondolkodjatok inkabb a teman,ha mar segiteni nem tudtok.

2020. ápr. 24. 04:19
 6/6 A kérdező kommentje:
Egy mágus sem járt erre? :(
2020. ápr. 29. 03:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!