Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » 1, hogy lehetnék boszorkány?...

1, hogy lehetnék boszorkány? 2, hol tanulhatok feketemágiát?

Figyelt kérdés
Érdekel a dolog, szóval szeretnék többet tudni róla. Normális választ légyszi.

2020. ápr. 23. 14:51
1 2 3
 11/27 A kérdező kommentje:
És mit kell gyakorolni?
2020. ápr. 24. 11:42
 12/27 anonim ***** válasza:
Pl energiákkal dolgozni. Ne gondold, hogy ez itt leírható a gyk-n pár mondatban...
2020. ápr. 24. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 A kérdező kommentje:
Hol nézzek utána?
2020. ápr. 24. 12:54
 14/27 anonim ***** válasza:

"szerintem azért nevezik a fekete mágiát gonosznak, mert félnek tőle."

SZERINTED,de azok szerint, akik értenek hozzá, netán művelik is, azok szerint nem!

Ha nem a tudókra hallgatsz, hanem csupán találgatsz ("szerninted"),

- nem vagy méltó a mágia tudására,

- ezért nem is lesz lehetőséged rendesen elsajátítani.

.

Nem értetted a #5 alatti hasonlatomat.

A mágia tudománya nem osztható fehérre és/vagy feketére.

MÁGIA van, aztán attól fehér, vagy fekete, hogy jóra, vagy pedig más/mások kárára/ártalmára használod-e.

A mágia bármelyik ágát használod is, mindenképp visszaüt rád. Jutalmat kapsz, ha jóra használod - és jutalmul százszoros rosszat, ha rosszra.

.

Aki ért a mágiához, nem fogja neked megtanítani, mert

- ha a 'fehér mágiát' gyakorolja, nem adhatja át szt a tudást neked, amit bevallottan rosszra akarsz használni.

- ha fekete mágus, akkor úgy és annyit tanít meg neked, hogy neki több haszna legyen belőle!

.

Ne ártáson és bosszún törd fejed, hanem örülj, hogy szelel lyukas feneked!

2020. ápr. 24. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:

Én azt mondom kedves utolsó, hogy valahol el kell indulni az úton és mindenki egósan indul, egós indíttatásból, mint pl. a fekete mágiáról érdeklődők is. Aztán majd alakul az úton és a végén úgyis ugyanoda jut. A feketének hívott magia nagyon véges és ez is kb. ugyanaz mintha az anyagi vilàgban akarnál hatalmat az emberek fölött, nem rosszabb semmivel.

Neked pedig kérdező: keress és találsz. Kismillió dolog, írás van fent neten, könyvek vannak, le is lehet tölteni, elmehetsz tanítókhoz, járhatsz csoportokba, ez senki elől sincs elzárva.

2020. ápr. 24. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 A kérdező kommentje:

#14 Unalmas ez a szöveg, kismilliószor hallottam már, nincs kedvem neked is elmondani, de csak a te kedvedért: Tisztában vagyok ezzel, én akarom ezt az utat járni, amúgy meg így is becsületesebb vagyok, mert nem ellopom a tudást, hanem elmondom, hogy ezt szeretném. Szóval légyszi mást oktass ki ^^

#15 Köszönöm

2020. ápr. 24. 14:11
 17/27 anonim ***** válasza:
Nem kioktatás! Tényleg nem! Ha akarod, járod, megtapasztalod, aztán eldöntöd kell-e ez Neked! Most én mondjam meg, hogy pl miről olvass, vagy mi? Olvass az energiàkról, elemekről. Vagy konkrét cínejet adjak vagy linkeket? Nem értelek tényleg... nem akarlak (ki)oktatni!
2020. ápr. 24. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 A kérdező kommentje:

Aha, cím jó lenne

Amúgy az akkor is kioktatás

2020. ápr. 24. 15:07
 19/27 anonim ***** válasza:
ne ártó mágiát akarj, még a pozitív is visszaüthet ellentétesen
2020. ápr. 24. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
Van egy könyvem, ilyenek vannak benne:" végy egy kakast, lehetőleg feketét..." benne van a zombisítás meg ilyenek. Woodoo-s. Érdekel?
2020. ápr. 25. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!