Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » 1, hogy lehetnék boszorkány?...

1, hogy lehetnék boszorkány? 2, hol tanulhatok feketemágiát?

Figyelt kérdés
Érdekel a dolog, szóval szeretnék többet tudni róla. Normális választ légyszi.

2020. ápr. 23. 14:51
1 2 3
 21/27 A kérdező kommentje:

#19 Tisztában vagyok vele, hányszor kell még leírnom?

#20 Igen, köszönöm

2020. ápr. 25. 11:18
 22/27 anonim válasza:
Szia. Szóval, én sem kioktatni akarlak csak elmondanám ami tény. Boszorkánynak születni kell, vagy legalább bizonyos képességeidnek meg kellene lenniük. A neten bárki írhat bármi hülyeséget amit a sok "okos" ember be is vesz. Fekete mágia nincs fehér nélkül és addig ne is próbálkozz amíg nem tudod van-e benned valami képesség vagy sem. Pláne a 'színt' a szándék dönti el.Plusz ha így állsz neki hogy a mágiát rossz célra használnád, ne is várd hogy a természet vagy akárki más melletted lesz ebben.Elottem szolo (nem tudom hanyas) jól mondta..aki ehhez ért is csak addig lenne veled amíg neki haszna származik belőle.A mágia nem vicc. És olyan nincs hogy "hopp én most boszorkány leszek mert úgy tartja kedvem" . A fekete mágiával meg azt ajánlom ne játsz mert ha egy hozzá nem értő csak úgy próbálkozik vele..ő fog rosszul járni, ergo te. Csak jo tanács:)
2020. máj. 12. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 A kérdező kommentje:
#22 Honnan tudhatom, hogy van bennem mágia?
2020. máj. 24. 18:21
 24/27 anonim válasza:
Ha meg kell kerdezned akkor nincs. Ezt érezni kell. Ez egy vele született képessége egyes embereknek. Mágia nincs benned, mágiát használni lehet, de ha nincs hozzá olyan érzéked, vagy nincs meg benned az a 'valami'(beszélek itt arról hogy valaki boszorkány, valaki más természet feletti stb.) akkor igazából csúnyán mondva cseszheted. Sajnálom nem akarlak elkeseríteni, de szerintem engedd el ezt a dolgot. Talán nem véletlenül nincs benned semmi.
2020. júl. 7. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 A kérdező kommentje:
#24 Úgy éreztem, de azóta már letettem a mágiáról, más utat járok, azt érzem a sajátomnak.
2020. júl. 8. 15:17
 26/27 anonim válasza:
Helyesen tetted! Sok sikert a továbbiakban. :)
2020. júl. 13. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 A kérdező kommentje:
#26 Köszönöm ^^
2020. júl. 19. 14:35
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!