Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Milyen esetekben alkalmaztok...

Milyen esetekben alkalmaztok "szerelmi kötést"? Megéri?

Figyelt kérdés

Nem zavarnak olyan dolgok, hogy például beleavatkoztok valakinek a szabad akaratába vagy olyannal vagytok, aki nem miattatok van veletek, hanem csak vakon engedelmeskedik valaminek? Vagy sikerült már hosszú, harmonikus párkapcsolatot létrehozni így? Volt hogy megtudta a másik fél? Hogy reagált?

Aki "nem hisz" ezekben, kérem szépen, ne szóljon hozzá! Köszönöm. A kérdésem azokhoz szól, akiknek már megfordult a fejükben, hogy "szerelmi kötést" vagy bármilyen más befolyásolást alkalmazzanak szerelmi okból.



2020. jún. 11. 11:29
 1/3 A kérdező kommentje:
Akkor ismételten megkérem a szövegértési fogyatékkal élő szkeptikus polgártársainkat, hogy NE kommenteljenek ide, mert ez a kérdés nem nekik szól. Ahogy például férfiak sem tudják megosztani a várandóssággal kapcsolatos tapasztalataikat és ezen nem sértődnek meg és nem szólnak hozzá mániákusan a Terhesség kategória kérdéseihez, úgy itt is az szóljon hozzá, akihez a kérdés szól.
2020. jún. 11. 12:25
 2/3 anonim ***** válasza:
25%

Ha a másik és én is vágyjuk a még nagyobb szerelmet, akkor szoktam meditálgatni, de semmi komoly, nehogy túllendüljek a harmónikus mértéken.


1#, Mind aki szerelmi kötést tud csinálni ezen a bolygón, ingyen teszik, mert ezzel istent szolgálják

Ez egyben válasz a te nevetséges kérdéseidre is, kérdező. Olyanok nem csinálnak kötést, akik nem biztosak abban, hogy az energia amit teremteni fognak így vagy úgy, de a nagyobb jóért lesz-e vagy sem.

2020. jún. 11. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
77%
Úgy értem, hogy nem csinálnak, hogy vagy nem csinál olyan, sko tud, vagy vslójában nem képes. Én több embert is ismerek, magammal együtt, aki tud. És egyikünk sem valja magát mágusnak, boszorkánynak, és nem hirdetjük magunkat, de ha ilyet vagy más hasonló dolgot csinálunk, azt szívességből hogy jobbá tegyük mások életét. Akik nem meditécióban csinálnak ilyeneket, hanem tárgxakat pakolnak ide-oda, meg gyertya, meg fénykép, meg születési dátum, azok azt se tudják, hogy mennyire távol állnak a képességtől hogy tudjanak ilyet. Szoktam nézni “rituálék" eredményét, és egy átlagos rituáléban annxi energia sincs mint az egyén sajátos vágyában. Avagy az egyén azzsl, hogy akarja, több emergiát teremtett, mint a "mágia" amiért fizetett. Akiben van egy csöppnyi bölcsesség az tudja mennyire nevetséges az, hogy egy spirituális dologért pénzt adjunk. Én több ezer alkalommal segítettem embereket kisebb nagyobb (főleg kisebb) formában az utóbbi 10 évben, és a pénz kérdése összesen 2 alkalommal merült fel, amit természetesen elutasítottam, mert nem szorulok rá.
2020. jún. 13. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!