Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Van tapasztaltotok démon...

Forest Walker kérdése:

Van tapasztaltotok démon idézéssel,és egy a démonhoz intézett kéréssel kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Vonatkozik a kérdés bármilyen entitással létesített kapcsolatra.

2020. jún. 15. 15:35
 1/7 anonim ***** válasza:
43%

Volt 3 alkalmam találkozni 3 különböző démonnal.

De csak az egyik volt szándékos és ugyan ő ajánlotta fel nem én kértem azt amit kaptam.

2020. jún. 15. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
2%
Szerintem nem jó helyen adtad fel a hirdetést, kérdezz körbe inkább egy diliházban - ott biztos sokan képzelik médiumnak magukat!
2020. jún. 15. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
24%
Démon hoz volt tapasztalatom, de idézéséhez nem. Szerintem, jobban jársz, ha hanyagolod, mert ha kérsz tőlük, annak általában nagy ára van...
2020. jún. 15. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
55%
Igen. Volt hogy az összes jelenben létező földön dolgozó démont szólítottam. Le se xartak. Más amikor valaki le se xar, és amikor érzed hogy mennyire nem érdekled őket. Mintha meg se hallottak volna.
2020. jún. 15. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
34%
Red Vixen, mesélnél egy kicsit többet az ilyen démonos sztorijaidról, légyszi :)
2020. jún. 15. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
91%

5#, Legközelebb privátban. Nem szoktam visszanézni a kérdéseket.


Csak két demonos szorim van. Egyszer mikor meglátogatott egy. Éppen elalvásra gyakoroltam, és éreztem, hogy növekszik bennem a terror, megnéztem mi ez, és éreztem, hogy egy külső entitás van a szobámba aki ezt csinálja. Ki akartam menni wcre, de meg voltam bénulva. Próváltam kommunikációt kezdeményezni a démonnal, de nem volt hajlandó, csak csinálta a dolgát tovább, mondhatni hatástalanul. Ő is figyelmen kívül hagyott, nem akart velem együttműködni, így én is őt. Tovább gyakoroltam, miközben azt is, hogy semlegesítem a bennem lévő kívülről jövő negatív energiákat. Közelebb jött, aztán befeküdt mellém, és átkarolt, de nem ért el vele semmit. Az egész lehetett kb 10 perc. Mikor elment, a fülembe súgta, hogy 'szenvedni úgy lehet igazán ha..." de nembértettem, már csak morajlás volt a mondat vége. Visszakérdeztem, hogy tessék, mondja, de éreztem, hogy már messze jár és egyáltalán nem figyel rám.

Utána tudtam mozogni is.


A másik pedig két alkalom, amikor démont akartam hívni egy egy emberre valamiért, de az összes démon, akiket beazonosítottam, megszólítottam, végtelen közönnyel viszonyult felém, mintha meg se hallanának.

Ennyi.

2020. jún. 18. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
24%
Egészen unatkozom,nem zavarna,ha tudnám a jövőt,szerintem ezzen a nyáron biztos megfogom próbálni.Amúgy milyen érdekes,hogy a démon szó.A latin daemon szóból jött,ami "Good spirit"(jó entitást) jelent.Én emiatt nem képzelem őket túl rossznak,inkább csak egy energiának.
2020. jún. 20. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!