Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Ez milyen mágia lehet, ami...

Ez milyen mágia lehet, ami ilyen hatásos ?

Figyelt kérdés

Barátnőm párkapcsolatába befurakodott egy másik lány és kezdte elhódítgatni a párját.

Erre ö, kb egy hónapja , a lány nevét egy kis papírra írta, alufóliába csavarta és a fagyasztójukba tette,egy eldugott sarokba.Kb két hete ez a lány teljesen elkeruli a srácot,a barátnőm párját,és a srác sem érdeklődik iránta. Kezd helyrejönni a kapcsolat, pedig úgy tűnt, hogy már menthetetlen. Barátnőm azt állítja,olvasta valahol és vannak más módszerek is vetélytárs ellen,de nem árulta el, hogy mi ez és hol olvasta.

Létezhet ilyen mágia, vagy esetleg reálisabb dolgok vannak a háttérben, amit viszont én nem tudok, tudhatok ?

De láthatóan megint jó és szép minden a barátjával.


Köszönöm a válaszokat !


2020. jún. 29. 16:30
 1/7 anonim válasza:
55%
Mit szívsz, te?
2020. jún. 29. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
45%
Szerintem megbeszélte a dolgot a másik lánnyal
2020. jún. 29. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
39%
Állj le egy darabig a Harry Potterrel.
2020. jún. 29. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
73%
Igen létezhet. Majd 10 év múlva nézd meg mi lesz a "párból".És külön-külön az embereket is vizsgáld meg. A fazont, meg az inditó felet. Hát, láttam pár ilyet..és még mondják, hogy nincs következménye, aha.. Az egyik fazon akit láttam, alkoholista, a másik depressziós és pánikbeteg, a harmadik örökké 3.nővel kotor, a 4. agglegény lett 2-3 szeretővel, az 5. impotens. Széles a skála van miből meríteni, hogy egy értelmes nő sosem rendeljen meg és nyúljon ilyen eszközhöz.
2020. jún. 29. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
77%

#4

szerintem is simán van ilyen, tapasztaltam szerintem hasonlót de az is végül balul sült el, csak rövid távon éri meg

2020. jún. 29. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
67%
5 Semmilyen távon sem.
2020. jún. 29. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Grimfox ***** válasza:
Ez a szimpatikus mágia (hasonlóságon alapuló) egyik formájának tűnik, bár a teljes rituálé ismerete nélkül nem biztos. Ha szimpatikus mágia, akkor a hatékonysága attól függ, hogy a rituálé milyen erős hatást váltott ki a használó tudattalanjából. Minél jobban tud párhuzamot vonni a tudattalan a kívánt hatás, és az elvégzett rituálé között, annál nagyobb lesz a hatásfok.
2020. aug. 30. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!