Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » A Sátánisták "betegek"/perverzek?

A Sátánisták "betegek"/perverzek?

Figyelt kérdés

Előre elnézést mindenkitől, aki magára veszi. Nem akarok megbántani senkit, csak mint kivülálló így elsőre belekóstolva a sátánizmusba a zenei identitásán keresztül, hát meglehetősen félelmetesnek tűnik számomra.


Tegnap néztem meg a "Lords of Chaos – A sötétség gyermekei" c. filmet, ami megtörtént eseményeket dolgoz fel. Elég elborzasztó nihillista közegként tárja elém ezt a társadalmi réteg gondolkodását. Utána meghallgattam több Mayhem számot, mert nem akartam elhinni, hogy nem szól másról a zene, mint a filmben felvázolt nihillizmusról. Sajnos az összes számuk ritmikátlan dob,gitárverés teljesen irreálisan, ritmus nélkül miközben torokhangon hörögnek valamiket. Elvileg a sátánisták ezt hallgatják. Ez az szellemük esszenciája. Ebből áll valóban a sátánizmus?


A zene, annak lélekvilága a lelket tükrözi, ezzel szerintem mindenki egyetért. Most ha megnézzük a black metalt semmi másból nem áll, mint zörejekből, random verik a hangszereket és egy "énekes" torokhangon hörög. Bármiféle ritmus nélkül a zenében. Ezek a zenekarok ebből megélnek. Ez a valóság?


Elsőre egy összefoglaló interjút néztem bevezetőként a black metálról, amin sátánista metálosok interjúvólják egymást. Teljesen őszinte módon. Így számomra ez kívülállóként rengeteg borzalom volt benne. Úgymond kiteregetik egymás szennyesét, hitelesen.


-Azt mondja, hogy ScpilHop zenekarnak a dobosa a zacskójában hord egy ötéves döglött varjút, ami szagolgatnak és ettől tudnak zenélni.


- kisgyereket, polyásbabákat áldoznak fel és erre élveznek a nyilatkozók.


- "a radiátort nyakonfejeli és cipóboxal a maradékot és készen van a panda" festés


- "tanulatlan vagyok, lusta vagyok, rocker vagyok, ennyi az egész"


- "Kimentem norvégiába és újra kellett venni bogyóval, így készen voltunk és nem tudtuk felvenni a zenét"


- "nagy ciki, remélem valaki feldarabol aztán nem lesz emmi"


- "szerintem nincs isten, nincs sátán, semmi, csak hallgatom a zenét"


https://www.youtube.com/watch?v=ikWh_tazJsE


Én ugyan nem vagyok benne semmilyen sátánista közösségben, de kívülállóként annyira félelmetes ez a légkör, hogy valóban felmerül bennem a kérdés, hogy ez a közeg ami a sátánizmusra épül, a teljes nihhillizmus és a negatív szellemi törmelék lenne csupán? Valóban semmi mondanivalója sincsen az egésznek?


2020. aug. 13. 17:24
1 2 3 4 5 6
 21/51 Szervizmérnök úr ***** válasza:
28%

Lényegtelen szerintem.

Bárki, bármilyen alapon nevezi magát sátánistának, az egy idióta.

Fura még az is, hogy az un. "polgárpukkasztást" mentség vagy érvként használják egyesek.

Nem. Amikor szar taknyosok okosabbaknak képzelik magukat, tapasztaltabb idősebbekhez képest (miközben egyszer ők is idősebbek lesznek és akkor fordul a kocka), az is az idiotizmus egyik megnyilvánulása.


[link]


"Így az újabb és újabb divatot követő idiotizmus megjelenésével a polgárpukkasztás a történelemben örök körforgásban létezik."

2023. aug. 17. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/51 anonim ***** válasza:
53%
21: Ez oda-vissza működik, tehát amikor az idősebb képzeli okosabbnak magát pusztán koránál fogva, holott pont ugyanolyan volt fiatal korában, az sem normális.
2023. aug. 17. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/51 anonim ***** válasza:

#21

Akárhol látom a kommented, annál több logikai hibát követsz el és látom elindult a descent into madness.

2023. aug. 18. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/51 Szervizmérnök úr ***** válasza:
46%

23. Persze, te meg ugyanaz az ismerős kötekedő vagy valószínűleg, akinek pont kifordított a világa. De azért azt képzeli, mindenki bolond, csak ő normális, ez is már ismerős sajnos.


Figyelj, próbálj rólam leszakadni ezekkel a sunyi személyeskedő beszólásaiddal! A nevesített nickek nem azért vannak, hogy te üldözéses gyűlölködést folytass egy számodra nem szimpatikus nick ellen.


Teljesen mindegy, mit magyarázol nekem. Megváltoztatni úgysem fogsz soha. Nekem meggyőződésem, hogy veled van valami probléma, nyakon felül. Te meg azt hiszed, fordítva. Nincs megoldás, annyit esetleg elmondhatok, hogy én nem állok és nem is álltam semmiféle kezelés alatt. Multivitamin esetleg.

2023. aug. 18. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/51 Szervizmérnök úr ***** válasza:
28%

22.

Ebben az a logikai hiba, szóval sem állítottam, hogy "pusztán" a kor számítana, ezt már csak te magyarázod bele, rosszindulatból. Ráadásul ez csak egy mellékes szálon való tipródás (trollkodás), itt nem ez volt a mondanivaló lényege.

Mindamellett vannak a dolognak árnyalatai is.

Lehet olyan, amikor egy fiatalon azt látjuk, hogy persze "nekem annyi idős koromban ennél azért több sütnivalóm volt".

Ez könnyen előfordulhat, hiszen nagyon sokféle ember van, azok között biztosan akad olyan, akinek kevesebb esze volt / van, azonos korban tekintve.

Annyira kiütközik, amikor valaki "pusztán" gyűlölködő-alapon köt bele a másik szavaiba, direkt keresi a fogást, de nem veszi észre magát. Szánalom.

2023. aug. 18. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/51 anonim ***** válasza:

#24

Én többször is megadtam neked az esélyt, hogy normálisan folytassuk vitát nem egymást mocskolva.


Nah és megint itt vagyunk, mocskolódsz.

2023. aug. 18. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/51 Szervizmérnök úr ***** válasza:
28%

26:

Értsd meg, én nem akarok veled kommunikálni, semmi értelme.

Mindig te kötsz belém, miközben én egy kérdésre reagálok, akkor te megjelensz pióca módjára, energiát szívsz el, témát terelsz.

Több esetben is méltatlanul személyeskedő módon fellépve.

Próbálj rólam leakadni, próbálj csak a kérdéssel foglalkozni!

Elegem van belőled!

Hagyj békén!

Hogyan ragozzam még?

Szállj le rólam!

2023. aug. 18. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/51 anonim ***** válasza:
63%

#27

Szerintem a te lenéző, általánosító stílusod sokkal problémásabb.

2023. aug. 18. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/51 Szervizmérnök úr ***** válasza:
28%

28. Ne foglalkozz az én stílusommal! Inkább próbálj magadba nézni, hogy a mentalitásoddal mit értél el a környezetedben! Másokkal is így piszkálódsz, összesúgnak a hátad mögött vagy egyéb problémák. Nem hiszem el, hogy nincsenek gondjaid, ezzel a hozzáállással. (Nekem nincs ilyen, viszont ismerek többféle "esetet".) Azzal törődj, ne velem!

Emberek fórumozgatnak, véleményüket megírják, adott keretek között és? Nem azért, hogy egy-egy véleményért cserébe hosszasan piszkálódjon valaki, végül még azt is eléri, hogy miatta törlik a másikat is, amire azután elégedetten dörzsölheti a tenyerét.

Ilyen az igazi kártékony viselkedés, összeférhetetlenség.

Egyebekről nem nagyon érdemes kommunikálni, tőlem nagyon távol állnak ilyen zavaros gondolatmenetek. Egyszerűen hülyeségeket "beszélsz", engem ez nem érdekel.

2023. aug. 18. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/51 anonim ***** válasza:
63%

#29

Én nézzek magamba, amikor te úgy viselkedsz a vallásos emberekkel, mintha mentális betegek lennének?

Nem szép dolog, én nem nézek le senkit, csak az ilyen álagresszorokat akik így élik ki a frusztrációjukat.


Én nem piszkálódom a másikkal.

De lehet definíciót kérnék, mert akik rosszul vagy lenézően bánnak a másikkal azokat felkérdezem, mint itt téged.


Ezért törölhető a kommentjeid, mert annyira keretek között van, hm?

Szerintem meg olyan stílust engedsz meg magadnak amivel csak a saját egodat boostolod és a többi embernek meg nem adsz semmit.

Csak belekiabálsz a beszélgetésbe, hogy te vagy az okos és mindenki más mentális sérült. Anyukád erre tanított?

2023. aug. 18. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!