Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » A Sátánisták "betegek"/perverzek?

A Sátánisták "betegek"/perverzek?

Figyelt kérdés

Előre elnézést mindenkitől, aki magára veszi. Nem akarok megbántani senkit, csak mint kivülálló így elsőre belekóstolva a sátánizmusba a zenei identitásán keresztül, hát meglehetősen félelmetesnek tűnik számomra.


Tegnap néztem meg a "Lords of Chaos – A sötétség gyermekei" c. filmet, ami megtörtént eseményeket dolgoz fel. Elég elborzasztó nihillista közegként tárja elém ezt a társadalmi réteg gondolkodását. Utána meghallgattam több Mayhem számot, mert nem akartam elhinni, hogy nem szól másról a zene, mint a filmben felvázolt nihillizmusról. Sajnos az összes számuk ritmikátlan dob,gitárverés teljesen irreálisan, ritmus nélkül miközben torokhangon hörögnek valamiket. Elvileg a sátánisták ezt hallgatják. Ez az szellemük esszenciája. Ebből áll valóban a sátánizmus?


A zene, annak lélekvilága a lelket tükrözi, ezzel szerintem mindenki egyetért. Most ha megnézzük a black metalt semmi másból nem áll, mint zörejekből, random verik a hangszereket és egy "énekes" torokhangon hörög. Bármiféle ritmus nélkül a zenében. Ezek a zenekarok ebből megélnek. Ez a valóság?


Elsőre egy összefoglaló interjút néztem bevezetőként a black metálról, amin sátánista metálosok interjúvólják egymást. Teljesen őszinte módon. Így számomra ez kívülállóként rengeteg borzalom volt benne. Úgymond kiteregetik egymás szennyesét, hitelesen.


-Azt mondja, hogy ScpilHop zenekarnak a dobosa a zacskójában hord egy ötéves döglött varjút, ami szagolgatnak és ettől tudnak zenélni.


- kisgyereket, polyásbabákat áldoznak fel és erre élveznek a nyilatkozók.


- "a radiátort nyakonfejeli és cipóboxal a maradékot és készen van a panda" festés


- "tanulatlan vagyok, lusta vagyok, rocker vagyok, ennyi az egész"


- "Kimentem norvégiába és újra kellett venni bogyóval, így készen voltunk és nem tudtuk felvenni a zenét"


- "nagy ciki, remélem valaki feldarabol aztán nem lesz emmi"


- "szerintem nincs isten, nincs sátán, semmi, csak hallgatom a zenét"


https://www.youtube.com/watch?v=ikWh_tazJsE


Én ugyan nem vagyok benne semmilyen sátánista közösségben, de kívülállóként annyira félelmetes ez a légkör, hogy valóban felmerül bennem a kérdés, hogy ez a közeg ami a sátánizmusra épül, a teljes nihhillizmus és a negatív szellemi törmelék lenne csupán? Valóban semmi mondanivalója sincsen az egésznek?


2020. aug. 13. 17:24
1 2 3 4 5 6
 41/51 anonim ***** válasza:

"Nyilván ironikus / poénos / átvitt értelemben, csak ez egy magasabb szintű humor, nem mindenki képes értelmezni."

Már többször is használtad a 'szakvélemény' szót és nem, ezzel a szöveggel csak megpróbálod fentebb emelni magad.


"Csak én nem azért mutattam"

De.

2023. aug. 20. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/51 Szervizmérnök úr ***** válasza:
23%

Hagyjuk már, ez szánalmas. Tudom, hogy elcsépelt szó, de mit lehet erre mondani? Tudnék mondani, de azért meg törölnek. Pláne így, hogy lesben áll egy provokátor, ami csak erre vár.

Figyelj, ennek nincs értelme, keress olyan témákat, amihez valami értelmeset is tudsz szólni! (Nem tudom elképzelni, de ilyen felületeteken mindenkinek jogosultsága van a véleményéhez, adott keretek között.)

Próbáld megérteni, normális emberek nem azért látogatnak ilyeneket, hogy meddő vitákkal töltsék az időt.

2023. aug. 20. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/51 anonim ***** válasza:

#42

Értem hogy nem akarsz felelősséget vállalni a viselkedésedért, de a moderátorok már törölgették és törölgetik a kommentjeid.


Erről ennyit.

2023. aug. 20. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/51 Szervizmérnök úr ***** válasza:
23%

Akkor igyekezz jobban, hátha itt is sikerül. Változtat valamit?

Jön a vonat veled szembe, de te befogod szemed és?

Lényegtelen.

2023. aug. 20. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/51 anonim ***** válasza:
Lords of chaos valami DnD guild név?
2023. aug. 20. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/51 anonim ***** válasza:

#44

Rész álltak állítsd be anonimra a neved, ahogy az aktuális vitapartnered is teszi. Így kevésbé könnyű kiszűrni melyik a tied. Csak egy jó tanács.

2023. aug. 20. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/51 anonim ***** válasza:

#47

Csak a stílusról meg lehetne ismerni, nyugi.

2023. aug. 21. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/51 anonim ***** válasza:
Az igaz, de nehezebb.
2023. aug. 21. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/51 anonim ***** válasza:

21 "Bárki, bármilyen alapon nevezi magát sátánistának, az egy idióta"


Ott a pont!

2023. aug. 21. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/51 anonim ***** válasza:

Az igazi Spirituális Sátánisták inkább zsidóellenesek.


Azt hirdetik, hogy a kereszténységet a zsidók hozták létre, hogy ezzel a vallással leuralják a nemzsidókat. Állításuk szerint a Bibliát a zsidók írták, hogy ezzel leuralják a nemzsidókat. A Bibliát a zsidó boszorkányság könyvének nevezik.


Ugyanezt a dolgot állítják az Iszlám vallásról és a Koránról. Hitük szerint, a kereszténység, az Iszlám, és a kommunizmus zsidó programok.


Valamint egy fontos dolog, hogy hitük szerint amit a zsidók írtak grimoárokat a démonokról pl: Lemegeton(Salamon kis kulcsai) hitük szerint ezeket, csak azért írták a zsidók, hogy bemocskolják az eredeti isteneinket.


A Sátánistáknál szokás a démonokat megidézni, de tiltják azokat a módszereket, amiket a zsidók a grimoárjaikban írnak le(pl:Lemegeton), hitük szerint ezek a módszerek megalázóak a démonok számára. Ők azt vallják, hogy utasítsuk el a zsidó grimoárok módszereit és álljunk hozzá tisztelettel a démonokhoz.

ápr. 6. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!