Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » A Sátánisták "betegek"/perverzek?

A Sátánisták "betegek"/perverzek?

Figyelt kérdés

Előre elnézést mindenkitől, aki magára veszi. Nem akarok megbántani senkit, csak mint kivülálló így elsőre belekóstolva a sátánizmusba a zenei identitásán keresztül, hát meglehetősen félelmetesnek tűnik számomra.


Tegnap néztem meg a "Lords of Chaos – A sötétség gyermekei" c. filmet, ami megtörtént eseményeket dolgoz fel. Elég elborzasztó nihillista közegként tárja elém ezt a társadalmi réteg gondolkodását. Utána meghallgattam több Mayhem számot, mert nem akartam elhinni, hogy nem szól másról a zene, mint a filmben felvázolt nihillizmusról. Sajnos az összes számuk ritmikátlan dob,gitárverés teljesen irreálisan, ritmus nélkül miközben torokhangon hörögnek valamiket. Elvileg a sátánisták ezt hallgatják. Ez az szellemük esszenciája. Ebből áll valóban a sátánizmus?


A zene, annak lélekvilága a lelket tükrözi, ezzel szerintem mindenki egyetért. Most ha megnézzük a black metalt semmi másból nem áll, mint zörejekből, random verik a hangszereket és egy "énekes" torokhangon hörög. Bármiféle ritmus nélkül a zenében. Ezek a zenekarok ebből megélnek. Ez a valóság?


Elsőre egy összefoglaló interjút néztem bevezetőként a black metálról, amin sátánista metálosok interjúvólják egymást. Teljesen őszinte módon. Így számomra ez kívülállóként rengeteg borzalom volt benne. Úgymond kiteregetik egymás szennyesét, hitelesen.


-Azt mondja, hogy ScpilHop zenekarnak a dobosa a zacskójában hord egy ötéves döglött varjút, ami szagolgatnak és ettől tudnak zenélni.


- kisgyereket, polyásbabákat áldoznak fel és erre élveznek a nyilatkozók.


- "a radiátort nyakonfejeli és cipóboxal a maradékot és készen van a panda" festés


- "tanulatlan vagyok, lusta vagyok, rocker vagyok, ennyi az egész"


- "Kimentem norvégiába és újra kellett venni bogyóval, így készen voltunk és nem tudtuk felvenni a zenét"


- "nagy ciki, remélem valaki feldarabol aztán nem lesz emmi"


- "szerintem nincs isten, nincs sátán, semmi, csak hallgatom a zenét"


https://www.youtube.com/watch?v=ikWh_tazJsE


Én ugyan nem vagyok benne semmilyen sátánista közösségben, de kívülállóként annyira félelmetes ez a légkör, hogy valóban felmerül bennem a kérdés, hogy ez a közeg ami a sátánizmusra épül, a teljes nihhillizmus és a negatív szellemi törmelék lenne csupán? Valóban semmi mondanivalója sincsen az egésznek?


2020. aug. 13. 17:24
1 2 3 4 5 6
 31/51 Szervizmérnök úr ***** válasza:
28%

30.

Most már anyázol is sunyiban, van bőr a képeden...

Akadj le rólam, kutyát se érdekli a zagyva dumád.

Neked erről szól az életed, hogy kötekedsz, piszkálódsz, provokálsz, ebben tudod csak kiélni magad, ezek szerint.

2023. aug. 18. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/51 anonim ***** válasza:
56%

#31

Pedig szeretném tudni, hogy a szüleid tényleg erre tanítottak?

Hogy akivel nem értesz egyet azt mentális betegnek nevezed és magad állítod be tökéletesnek?


Mondjuk ezen a ponton lehet tényleg ezt tanították otthon a viselkedésedből.

2023. aug. 18. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/51 Szervizmérnök úr ***** válasza:
28%

32.

Nem érdekelnek a fantazmagóriáid, felesleges neked magyarázni.

De ha már úgyis ezotérikus hívő vagy, majd ne csodálkozz, ha a szüleim "fentről" intézkednek.

Tudod, a legfelsőbb dimenzióból.

Csak várd ki...

2023. aug. 18. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/51 anonim ***** válasza:

#33

Nem vagyok hívő, de már századik válaszod látom.

Nem az első kommented tiltották.


Nem csak nekem vannak fantazmagóriáim, hanem a moderátoroknak is úgy látszik. Erről mi a véleményed?

2023. aug. 18. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/51 Szervizmérnök úr ***** válasza:
28%

34.


- Te itt engem nem vonsz kérdőre.

- Nem kérdezel, nem vagy te kérdező.

- Hiába próbálsz megint arra játszani, hogy majd addig provokálsz, míg törölnek, most már nem számít. Amit akartam, megírtam nagyjából. Célba is találhatott úgy tűnik, fájhat valami nagyon, azért megy a hiszti, nem bírsz leállni. Ütősebb szakvéleményt pedig sajnos nem szabad írni, mert hűha... Valakinek szabad piócaként trollkodni, másnak nem szabad róla szókimondó véleményt írni.

- Fordítva semmi, amiket te irkálsz, nem lehet komolyan venni, hiszen annyira torzan is látsz dolgokat stb., vannak ott gondok...


https://www.gyakorikerdesek.hu/ezoteria__egyeb-kerdesek__123..

Linken az 1. és 8. válasz. Nekik szabad? Velük kötekedj inkább, én már unlak.

2023. aug. 19. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/51 anonim ***** válasza:

#35

"Te itt engem nem vonsz kérdőre."

Többször is megtettem már és meg is fogom, mint pl. most XD


"Nem kérdezel, nem vagy te kérdező."

Nem csak a kérdező kérdezhet, nem tudom milyen világban élsz.


"Hiába próbálsz megint arra játszani, hogy majd addig provokálsz, míg törölnek, most már nem számít."

Nemrég olvastam egy kérdés alatt, hogy csak reagáltál a kérdésre és azt törölték.

Téged nem kell ehhez provokálni.


"Amit akartam, megírtam nagyjából."

Ha mentális sérültnek akarod a másikat nevezni, akkor már régen megírtad rengeteg kérdés alá.


"Célba is találhatott úgy tűnik, fájhat valami nagyon, azért megy a hiszti, nem bírsz leállni."

Sértegetsz másokat ok nélkül és még neked áll feljebb?

Nahát.


"Ütősebb szakvéleményt pedig sajnos nem szabad írni, mert hűha..."

Milyen szakvélemény, nem hiszem hogy pszichológus vagy orvos vagy.


"Valakinek szabad piócaként trollkodni, másnak nem szabad róla szókimondó véleményt írni."

Neked a szókimondó véleményed annyi, hogy mentális sérültnek nevezed a hívőket.


"Fordítva semmi, amiket te irkálsz, nem lehet komolyan venni, hiszen annyira torzan is látsz dolgokat stb., vannak ott gondok..."

Akkor megtudnád mutatni, hogy mit látok torzan?

Egy példát, hogy egyből nem azt vetted elő, hogy a hívők hülyék vagy mentális sérültek.


"Linken az 1. és 8. válasz. Nekik szabad? Velük kötekedj inkább, én már unlak."

Szóval úgy magyarázod a matek egyest, hogy a másikra mutogatsz hogy a legokosabb gyerek is azt kapta? :D

Na ez a szánalom, másra mutogassunk, mert kifogytál a mocskolódásból.

2023. aug. 19. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/51 anonim ***** válasza:

Ahhoz képest egész jól el vitazgattok 😆😆😆

21

A satanistak többnyire szabad elvuek akikről én tudok azok inkább ateisták vagy pogányok . Csak azért hívják magukat satanistanak hogy fityiszt mutassanak a dogmatikus bigott keresztényeknek. Azoknak akik azt hiszik hogy hisznek de amikor tényleg hinni kene csak siránkozni tudnak, meg csalódni az Úr akaratának és Jehovak, ateisták, ezók, talán satanistak lesznek. Miert mert idióták? Agymosott bárányok… vannak nyilván kivételek de ezen vak hit vezet pont a lázadásra, az ellenszenvre és így ki ezért nem keresztény azt simán megbelyegezhetjuk a satanista jelzővel.


És vannak a pusztítás, pusztulás satanistai az aberrált pszichopata közösségek a kecskével mindent is tevő csoport (nem mintha a Bibliában nem lenne kecske áldozat, csak ott nem analizálják előtte. Vagy inkább arról nem írtak.) na de van az a réteg is. Nagyon remelem, hogy nincs de elég beteg világot élünk ahhoz hogy legyen.

De nézd meg úgy is a dolgot hogy a satanista is keresztény. Hiszen ha az ateistának nem is de a satanistanak ismernie kell mit tagad. Szóval hinnie kell Istenben, mert ő az ellentétjét választotta a satant


22 hat a sátánizmud fixen nálad is

idősebb dolog. Hiába lehetsz 50+ is. Kis hazánkba lassabban érnek a dolgok…


De folytassátok nyugodtan, a vitat. Tetszik ahogy elbeszéltek egymás mellett.

2023. aug. 19. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/51 anonim ***** válasza:

Jaj edes jó istenem!!!

Most látom hogy ti lényegében kérdésről kérdésre vitaztok és már össze folyik melyik kérdés melyik.

Figyi, jó tanács tapasztalat nem veszít senki azzal ha egy -két hétig be se léptek az oldalra. Fiók betol azt cső.

Én fel éveket hagyok ki pont az ilyen vita betyárok miatt. Hasznos bevált. Kevesebb a stressz.

Szoval offoljatok ha megy. És nem vagytok “megmondom a tutit” függők.😂

Én az vagyok úgyhogy cső fél év múlva.

2023. aug. 19. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/51 anonim ***** válasza:

"Én az vagyok úgyhogy cső fél év múlva."

Viszlát.

2023. aug. 19. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/51 Szervizmérnök úr ***** válasza:
0%

36.

"Milyen szakvélemény, nem hiszem hogy pszichológus vagy orvos vagy."

Nyilván ironikus / poénos / átvitt értelemben, csak ez egy magasabb szintű humor, nem mindenki képes értelmezni.


"Na ez a szánalom, másra mutogassunk"

Csak én nem azért mutattam, mintha nem lenne igazuk. Jól is teszik, hogy szókimondó véleményt írnak. De nekik jó, mert "anonim", nem piszkálódsz velük. Nekem valahol meglátod a nickem, ész nélkül belém kötsz. Lehet, jobb lenne nekem is "anonim", hogy ilyenek ne találjanak meg legalább, unalmas már...

Van egy demens ismerős, ami egyrészt sajnálatos, de nagyon tanulságos is tud lenni, az emberi elme érdekes működése kapcsán, már amikor idáig jut, sajnos.

Egyik, amikor valami hihetetlen trükkösen tud visszájára forgatni bármit, pillantok alatt. Ezt így nehéz érzékeltetni, azt hallani kell.

De érdekes módon szinte ezt látom némelyik fórumozónál is, ahogy forgatják ki a dolgokat. Lehet, ez már valaminek az előjele náluk is? Furcsa.

2023. aug. 20. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!