Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Akik biztosan állítják, hogy...

Akik biztosan állítják, hogy létezik mágia, tudnának írni nekem egy könnyen kipróbálható varázslatot?

Figyelt kérdés

Nem várok sokmindent, csak egy szikrát egy elrepülő madarat vagy egy morduló zajt. Bármivel beérném ami egy kicsit is arra ad okot következtetni, hogy létező dologról beszélünk.

Ha a kérésem kivitelezhetetlen akkor mondjatok olyat aki biztosan meggyőzne - valahol szombathely környékén, ugyanis itt lakok.

Fizetni is hajlandó vagyok érte - persze csak utólag, ha igazi a varázslat.



2020. okt. 4. 07:35
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
 131/136 anonim ***** válasza:
34%

Pedig 90-100 körül egész jól beszélgettünk :)

Mondjuk a 91es 7:34es hozzászólást követően erősnek érzem a helyesírási érvet. De így alakult.


Szép napot neked is.


Egy varázsló voltam egy varázslatos világból, amit nem vagyok hajlandó máshogy hívni holmi tudományos bélyeg miatt

2020. okt. 11. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 132/136 anonim ***** válasza:
79%

127 nagyon vicces mit is művelsz 25 éve? 128 is te vagy mert akkor szerintem hagyjuk hogy te bármilyen tudományt is művelsz a metán termelésen kívül :S

ha ennyit sem tudsz akkor szerintem te tényleg csak felső tagozatos szinten lehetsz... de segítek az univerzum tágulásával tudják hogy mennyi idős is

hiszek benne és van rá bizonyíték is ott vannak a képletek és a vizsgálatok amivel bárki ki tudja számolni mellesleg egy holt buta ember lehetsz ha te ilyen kifordítottan akarsz szurkálódni...

el mondom miért is vagy gyenge... ha te a tudományosan bizonyított dolgokat akarod megkérdő jelezni az azt jelenti hogy nem hihetünk semmiben sem... akkor azt jelenti hogy a föld nem kerek hogy nincs nap csupán egy izzó ég hogy grvitáció sincs és semmi egyéb minden csak hazugság azaz a valóság is az te is az vagy! csak abban hihetünk amit a gyenge elméjű ősember mint te magad is létre tud hozni pl felöltözni és akkor nézünk meg ugrálunk mint a majmok hogy jééé valóság! :S

van egy pont hogy mit lehet kérdőre vonni és mit nem... ha te a bizonyított tényeket akarod meghazudtolni akkor ugorj le egy magas épületről mert hát nincs gravitáció sem sebesség és távolság valamint sűrűség és gyorsulás...

2020. okt. 11. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 133/136 anonim ***** válasza:
58%
jaj te milyen tudományt művelsz hisz te varázsló vagy level 99-es! te akarsz akkor még tudományról papolni te kétszínű az a gond hogy sajnos még ha tisztán lenne mágia mint pl a harry potterben te akkor sem lennél varázsló mert nem tudnál mert ahhoz is hosszú tanulás és gyakorlat kell... nagy tudás meg stb ami neked nincs és nem is lesz... mert a világ igazi szabályait sem tudod akkor hogyan tudnád a mágia szabályait... csak egy parodia vagy
2020. okt. 11. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 134/136 anonim ***** válasza:
13%

kérdező a nap rád süssön...

te tetted fel a kérdést fizetni sem kell meg semmi akik itt vannak azok eltorzult világát ugy sem fogod te sarokba szorítani de akkor már ne csinálj úgy mintha te a tudomány oldalán állnál mert ott sem állsz te itt a buta szkeptikus oldalon állsz... nem kell ugy csinálni mint ha itt valmi einstein lennél mikor a saját válaszaid igazolják hogy a dolgokat meg vizsgálni sem tudod rendesen a varázslóval együttvéve

2020. okt. 11. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 135/136 anonim ***** válasza:
100%

132 (és 133 és 134), veled ellentétben eddig nem nagyon volt személyeskedés. Sajnos van akinek csak ezek az érvei.


De ha ezt a részét elengedem, akkor marad a nyers egyetértés. Miszerint nem fogod ellenőrizni te sem, hanem hinni fogsz abban amit sokan mondanak a tévében, vagy látod a wikipedian. És valójában nem marad más, mint amit mondasz, hogy csak abban bizhatsz amit magad megtapasztalsz. A többiben max hihetsz, mert - és ezt már sokszor kifejtettem - valójában soha nem fogod ellenőrizni, pedig elvileg van rá lehetőséged, de a gyakorlatban ez nem igaz.


Csak egy gyors kérdés, a tágulást és annak sebességét hogyan méred le? Mármint te konkrétan. Vagy csak elhiszed mert mondta valaki, csak arra nem emlékszel, hogy ki és mikor. Mondjuk felesleges rá emlékezni, mert úgysem ismered, de mégis hiszel annak az írásnak ami azt írja hogy valaki azt mondta hogy tágul.


Szóval te hogyan győződtél meg ennek az igazságtartalmáról?

2020. okt. 11. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 136/136 anonim ***** válasza:
100%
2020. okt. 17. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!