Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Akik biztosan állítják, hogy...

Akik biztosan állítják, hogy létezik mágia, tudnának írni nekem egy könnyen kipróbálható varázslatot?

Figyelt kérdés

Nem várok sokmindent, csak egy szikrát egy elrepülő madarat vagy egy morduló zajt. Bármivel beérném ami egy kicsit is arra ad okot következtetni, hogy létező dologról beszélünk.

Ha a kérésem kivitelezhetetlen akkor mondjatok olyat aki biztosan meggyőzne - valahol szombathely környékén, ugyanis itt lakok.

Fizetni is hajlandó vagyok érte - persze csak utólag, ha igazi a varázslat.



2020. okt. 4. 07:35
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/136 anonim ***** válasza:
58%
Jaaa, bazki, én a másik oldalt néztem. Már látom, az egy olló.
2020. okt. 4. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/136 A kérdező kommentje:

:D

Lassan átkerül a kérdés a humor kategóriába. Mondjuk így nézve minden mágiás kérdésnek ott lenne a helye...

2020. okt. 4. 20:06
 43/136 anonim ***** válasza:
58%
Jó, de kicserélted, eredetileg olló volt ott, úgyhogy kérem a megígért kétmillió Ft-ot.
2020. okt. 4. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/136 anonim ***** válasza:
100%
Ha érdekel a téma akkor ajánlom figyelmedbe a Kreatív Mágia című youtube csatornát, szerintem ott megtalálod ami érdekel.
2020. okt. 4. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/136 A kérdező kommentje:
Nem 50 órányi videóanyagot szeretnék arról, hogy valaki bizonygatja az igazát hanem egy egyszerű ám mégis velős bizonyítást a mágia létezésére. Még azzal is beérném, hogy ausztrál kivetülés segítségével megnézed mi van a tévém mellett. Nyilvánvaló, hogy ez lehetetlen csak azt nem értem akkor, hogy miért bizonygatják sokan az ellenkezőjét.
2020. okt. 4. 20:51
 46/136 anonim ***** válasza:
27%
Vagy megtanulod az elméletét, majd próbálkozol gyakorlatban (ajánlóm figyelmedbe a könyvekből való olvasást) de ha ez nem motivál akkor mit szeretnél? Létezik-e mágia? Azt senki sem tudja, egyébként csak mondom hogy a tudomány sem utasítja el úgy mint ahogy egyes emberek mondják, a tudomány elképzelhetőnek tartja a létezését de mivel nem találnak rá bizonyítékot ezért úgy könyvelik el hogy nincs. Na de ha mégis? Ezt mindenki eldönti magában.
2020. okt. 4. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/136 anonim ***** válasza:
90%
Meditáció.
2020. okt. 4. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/136 anonim ***** válasza:
58%
Távirányító
2020. okt. 4. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/136 anonim ***** válasza:
52%

Kerek


- egy varázsló

2020. okt. 4. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/136 anonim ***** válasza:
58%
Érdekes, hogy a sok mágus meg varázslózseni nem látja, mi van a TV mellett, pedig korábban azt bizonygatták, hogy ez a legegyszerűbb varázslat, az asztrális bekukucskálás.
2020. okt. 5. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!