Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Akik biztosan állítják, hogy...

Akik biztosan állítják, hogy létezik mágia, tudnának írni nekem egy könnyen kipróbálható varázslatot?

Figyelt kérdés

Nem várok sokmindent, csak egy szikrát egy elrepülő madarat vagy egy morduló zajt. Bármivel beérném ami egy kicsit is arra ad okot következtetni, hogy létező dologról beszélünk.

Ha a kérésem kivitelezhetetlen akkor mondjatok olyat aki biztosan meggyőzne - valahol szombathely környékén, ugyanis itt lakok.

Fizetni is hajlandó vagyok érte - persze csak utólag, ha igazi a varázslat.



2020. okt. 4. 07:35
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯
 71/136 anonim ***** válasza:
79%

Persze, ha sokáig mondogatod magadnak, hogy sárkány van a szobádban, akkor idővel látni fogod.


- egy mágus

2020. okt. 5. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/136 A kérdező kommentje:
Tehát 71 hozzászólás alatt senki nem hozott fel egy épkézláb magyarázatot sem arra, hogy miért kéne elhinni bármit is a mágiáról...
2020. okt. 5. 14:31
 73/136 anonim ***** válasza:
58%
Én mondtam a csiribúsat, mégsem volt jó neked, fiam.
2020. okt. 5. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/136 A kérdező kommentje:
Valóban... pontosítok: a csiribú kivételével.
2020. okt. 5. 15:20
 75/136 anonim ***** válasza:
100%
Az atomokat be tudod bizonyítani, hogy vannak? Vagy a fekete lyukakat, vagy hogy a föld gömbölyű? Hidd csak el, és jobb lesz minden. Igy van ez a mágja terén is
2020. okt. 5. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/136 anonim ***** válasza:
58%
Igen, az atomokat, a fekete lyukakat, valamint a Föld alakját bebizonyították tudósok. Ha nagyon érdekel, utána tudsz ezeknek a kutatásoknak nézni. Ezzel szemben a mágiát, meg minden természetfeletti marhaságot évezredek óta mondogatnak, de sosem bizonyosodott be.
2020. okt. 5. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/136 A kérdező kommentje:
Műszaki egyetemet végeztem, így értem a bizonyítását sőt a fény sebességét is tudom mérni de a bemondásnál kicsit több kell, hogy elhiggyek valamit
2020. okt. 5. 16:11
 78/136 anonim ***** válasza:
58%
A fény sebességét én is tudom mérni. Este 8-kor elmegy és reggel 6 körül jön vissza. A sebessége tehát: 10 óra / visszatérés.
2020. okt. 5. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/136 anonim ***** válasza:
100%

Őőő, álljunk csak meg egy kicsit.

Van egy könyv (vagy több) amiben le van irva hogy atomok, meg fekete lyuk, meg gömbölyű. De hiszen varázsló könyv(ek) is vannak. Mi alapján döntöd el, hogy melyik vallás szolgája leszel, s melyikben hiszel majd?

Azt mondod tudósok. Más meg azt mondja boszorkányok.


Ez a döntés tényleg érdekelne.


Ugyanígy az is, hogy kereszténység, buddhizmus, vagy milyen izmus ami mellé teszed a voksod.


Nem az hogy melyik, hanem hogy miért

2020. okt. 5. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/136 anonim ***** válasza:
58%

Mert a tudományos könyvek tucatjaival találkoztunk, ès amit abban olvasunk, bizonyíthatóak. Ellenben hiába olvasunk varázskönyveket, semmi haszna, mert csak hazugságok vannak benne. Többen állították itt is, hogy ők bizonyos helyekre el tudnak teleportálni, meg asztrálisan ellátni oda, viszont a kérdező által elhelyezett tárgyat mégsem tudták megnevezni.

Egy amerikai híresség pár éve 1 millió Dollárt ajánlott annak, aki a gondolataival megmozgat általa hozott tárgyakat. Azóta sem tudta senki bizonyítani.

2020. okt. 5. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!