Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Asztrál utazás?

Asztrál utazás?

Figyelt kérdés

Fantázia szüleménye vagy valós dolog? Visszaellenőrizhető a valóságtartalma 100%-ban a valós életben? Ötödik elem. Mágia.



lucky888



2020. okt. 19. 13:45
1 2
 1/19 Grimfox ***** válasza:
Az asztrális utazás nehezen ellenőrizhető vissza a valós életben, mert nem a fizikai világban utazol egyfajta szellemi testben, hanem az asztrális világban. Általában az érzelmek "dimenziójaként" szokták nevezni az asztrális síkot, ezért amit ott tapasztalsz, az csak helyenként kapcsolható össze a fizikai világ jelenségeivel. Általában úgy írják le, mint a tudatos álomhoz hasonló, de annál kevésbé álomszerű élményt, amit nem alvásból indulva végez az ember.
2020. okt. 19. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
42%
Fantázia szüleménye, az agyunkban születik az érzés, valóságtartalma nulla.
2020. okt. 19. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
26%
Egy u betű hiányzik, hogy igaz legyen. Ausztrál utazás - ennek így van értelme. A többi csak humbug.
2020. okt. 19. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Szia Grimfox. Műveled az asztrálutazást? vagyis, van gyakorlati tudásod az asztrálutazás terén?
2020. okt. 19. 14:25
 5/19 A kérdező kommentje:
Vagy bárkinek tud konkrét dolgokat mondani ezzel kapcsolatban ami gyakorlati tapasztalatra épül?
2020. okt. 19. 14:26
 6/19 A kérdező kommentje:
Vagy bárkinek, aki tud konkrét dolgokat mondani ezzel kapcsolatban ami gyakorlati tapasztalatra épül?
2020. okt. 19. 14:28
 7/19 Shai-Hulud ***** válasza:
Persze, semmi akadálya, de visszalépéskor kötelező a 2 hét karantén.
2020. okt. 19. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

Elmondom nekem milyen élményem volt.

Volt pár elég erőteljes álmom ami a lélek más világokba utazását bizonyítja

vagy legalábbis feltételezi hogy lehetséges ilyen utazás tudatosan.

De azt sem zárja ki hogy az agy önmagának készít ilyen jellegű nem létező fantáziavilágokat.


Feltettem egy számomra fontos kérdést és gyorsan megérkezett a válasz éjszaka.

Az álom nagyon élethű volt. Szép élénk színek voltak, hangra nem emlékszem viszont érzéseket lehetett érezni.

Pl. ahogy repültem éreztem némi súrlódást a közeggel.

Fehéren fénylő energia csőalagút összeköttetés volt az Univerzumok között.

Zárt (de nagyon kényelmes) alagútrendszerben utaztam,

ami nem egyenes vonalban halad hanem az iránya random változik.

Vannak a csőalagutak között elosztóközpontok.

Amikor keresztülhaladsz az elosztóközponton, szinte nem is érzékeled hogy áthaladtál.

A elosztó központokat több csőalagút keresztezi random irányokból.

Ezekben úgy utazol kb. úgy mint ahogyan a bobosok a jégen, de sokkal kényelmesebben.


Megérkeztem a végállomásra. Hirtelen hatalmas fehéres arany színű fény fogadott.

Egy olyan bolygón találtam magam, akik jóval fejlettebbek nálunk spirituálisan és technológiailag is.

Két embert láttam egy nőt és egy férfit. Nagyon fiatalosak sportosak voltak. Olyan 25-35 évesnek nézhettek ki

A "tökéletes ember" prototípusa jutott elsőre eszembe amikor megpillantottam őket.

Az volt feltűnő elsőre bennük hogy nagyon élénk kék szemük volt és a hajuk aranyszőke színű.

Feltűnően dús hajuk volt. A férfinek is hosszú de férfias haja volt.

Ruhájuk ezüstös. Nem emlékszem pontosan milyen, csak arra hogy egyszerű, de szép volt.

Körbenéztem és láttam két üveghez hasonló kapszulát. Egy-egy kb.5-7 éves kisgyerek volt bennük. Nagyon nyugodtnak tűntek alvás közben.

Össze voltak kötve valamilyen mesterséges intelligenciával és telepatikusan kommunikáltak.

Lényeg az volt hogy a föld az egy holografikus program oktatási céllal a gyerekeknek.

És tulajdonképpen az egyik inkubátorban én voltam.

A "vonal másik végén" levő gyerek éli meg a jelenlegi életem.

Az a gyerek vagyok igazából "Én".

Ennyi volt az álom.

Nem tudom eldönteni hogy igaz-e vagy sem.

Egy nagyon valóságosnak tűnő álom volt. Kb.5 éve.

.

2020. okt. 19. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Ez komoly... Elég valóságosnak tűnik a leírás.
2020. okt. 19. 16:52
 10/19 anonim ***** válasza:
15%
Senki sem emlékszik ilyen pontosan és részletesen az álmokra, főleg, ha azok 5 évvel ezelőtt történtek. A memória pedig nagyon sokszor téved, mivel úgy működik, hogy nem a konkrét pillanatra emlékszünk vissza, hanem a legutolsó visszaemlékezés alkalmára. Így folyamatosan változik az emlék.
2020. okt. 19. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!