Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Mi történt velem?

Mi történt velem?

Figyelt kérdés

Sokat gondolkodtam,hogy kiírjam-e,de rájöttem nincs mit vesztenem.

Tudom lesznek olyanok akik majd lehurrognak,hülyének néznek ezért kérlek benneteket ha nem tudtok normális választ írni inkább ne is írjatok semmit

Az én történetem a következő(megpróbálom rövidre fogni)

Voltak az életemben hullámvölgyek amikor szinte hajszál vèkony függöny választott el a túlvilágtól nem szó szerint hanem annyira felerősödtek bennem a megérzések. A tipikus van itt valaki a szobában rajtam kívül.

Aztán egy nap konkrét választ kaptam leírni túl hosszú lenne..9 éve láttam egy démont ami teljesen megváltoztatta az életem csak 2 személynek mertem elmondani...Úgy érzem kerülget a gonosz,megfigyel,incselkedik velem..kezdek egyre jobban kétségbe esni mi van velem hogy ennyire bevonzom az ilyen dolgokat az életembe?Ezoterikusnál nem jártam,nem hiszek az ilyeneknek de nem tudok kihez fordulni...

Az intuícióim mindig,mondom MINDIG bejönnek..na a lottó számok nem de sok pici apróság igen megérzem és kész meg is történik (rágondolok valakire és a boltban találkozok vele,vagy tudom,hogy ma jönni fog valaki látogatóba pedig aznap nem is vártam) elvagyok keseredve..jó lenne valami tanács,vagy csak dumálni valakivel erről..ha úgy gondolod írj priviben 🥺 30/N



2020. okt. 2. 17:11
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
74%

Elárulok valamit "ez a mindig bejönnek dolgok" mindenkinél megvannak.


Többek közt én éreztem már így. Azért tűnik így mert csak ezeket jegyzed meg, ezekre emlékszel a maradék 99% amikor gondolsz valamit de természetesen nem valósul meg azzal nem is foglalkozik az ember csak a kivételes esetek maradnak meg ezért tűnik úgy hogy sokszor történik ilyen pedig nem.

2020. okt. 2. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
56%
"láttam egy démont " Aztán honnan tudod hogy az volt? Ez mit jelent?
2020. okt. 2. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 A kérdező kommentje:
Kedves Anonim!Talán mert nem vagyok hülye,és utánna jártam, felnőtt ember vagyok🙂 ha te éjjel az udvarodban látsz egy nem oda illő dolgot csak úgy elsétálsz melette?vagy kideríted mi volt az? Szerintem menj aludni 🥱
2020. okt. 2. 18:56
 4/32 anonim ***** válasza:
43%
Jól van csak kérdeztem, ha látsz egy "oda nem illő dolgot" az más is lehet démonon kívül, (a démon csak egy a sok fajta entitás a sok közül) de az is lehet hogy valóságban nem is volt ott semmi. De pontosan mit láttál?
2020. okt. 2. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 Grimfox ***** válasza:
93%

A démon jelenléte már önmagában elárulja, hogy az. Nem csak az, hogy félelmetes, nem megijeszti az embert, hanem konkrétan vészharangokat kongat, hogy az ember beszélyben van. Persze sok más szellemi lényre is igaz ez, hogy tényleg démon e, vagy sem, azt macerás megállapítani, és jobb nem is próbálkozni vele, mert az csak erősíti a kapcsolatot az vizsgáló, és a vizsgált között. Ha veszélyes dolgot észlelsz, és tudod, hogy nem tudsz vele mit kezdeni, akkor kerülj tőle olyan távol, amennyire csak lehet. Nem csak fizikailag, hanem szellemileg is.


Az intuícióval kapcsolatban osztom a 18:06-os véleményét, részben. Mindenkinek vannak megérzései. Általában nem figyelünk rájuk. Van akinél a megérzés olyan érzettel jár együtt, ami erősen sugallja, hogy ez megérzés, van aki csak akkor jön rá, hogy megérzés volt, ha bekövetkezik, és van aki nem figyel rá. A képesség a megérzésre mindenkiben megvan, mivel mindenki kapcsolódik a világhoz fizikailag, és szellemileg is. A különbség az emberek között az, hogy amit érez, eljut e a tudatáig, vagy legalább az ösztönös reakcióit felkelti e, avagy sem. Ha gondot okoz, hogy olyan dolgokat is érzel, amiket nem akarsz, akkor tudatosabbá kell tenned megérzéseidet. Kicsit hosszú lenne itt leírni, de ha legalább alapvető tudatosságra teszel szert, már ki tudod zárni a legtöbb nem kívánatos érzést, és tapasztalatot.

2020. okt. 2. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 A kérdező kommentje:

Grimfox köszi a válaszod!

Azt amit láttam soha semmi nem tudja elfeledtetni velem.Egy életre beleégett a tudatomba.Annyira szörnyű volt,hogy abban a pillanatban tudtam hogy gonosz.Éreztem belül ennyi.Aztán kutakodtam sokat mire megtaláltam ki is volt az “illető”

2020. okt. 2. 20:10
 7/32 anonim ***** válasza:
22%
Paranoid skizofrénia. Érdemes orvoshoz fordulni vele, a gyógyszer majd elűzi a démont.
2020. okt. 2. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 A kérdező kommentje:

Kedves Anonim 20:14!

Ez a démon 9 éve “látogatott “meg 1x azóta sem.Nem hinném,hogy most kellene orvoshoz fordulnom dilibogyókért.Köszi

2020. okt. 2. 20:25
 9/32 anonim ***** válasza:
24%
Nem most kellene, már akkor kellett volna és azóta folyamatosan szedni az orvosságot. Akkor talán nem hinnéd azt, hogy a képzelgéseid mindig beválnak.
2020. okt. 2. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 A kérdező kommentje:
20:28 teljesen igazad van köszönöm a válaszod tuti elmebajos vagyok 😂 hagyjuk ezt kérlek.Ha nem tetszik a topic görgess tovább...bye 👋🏼
2020. okt. 2. 20:57
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!