Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Pontossan mi a fekete esküvő?

Pontossan mi a fekete esküvő?

Figyelt kérdés

Azt tudom,hogy mágia.De valaki megcsináltatta és sikerült?Olyan is van akinek nem sikerült?

Csinalnak elötte szazalék felmérést?


2020. nov. 7. 13:39
1 2 3 4
 11/37 A kérdező kommentje:
Volt elötte százalékban megadva siker elemzés 99%.A nevünk születési dátumunk és fotok kellettek.
2020. nov. 7. 18:43
 12/37 Grimfox ***** válasza:
76%

A szerelmi varázslatok általában vágyat ébresztenek. Aki ilyesmin gondolkodik, az vagy megelégszik a testi szerelemmel, vagy nem tudja, hogy a szeretet, és az ebből fakadó szerelem nem generálható mesterségesen. Általában utóbbi. Önzésében nem törődik azzal, hogy a másik nem szereti őt, azt akarja hogy szeresse, lényegtelen, hogy ehhez az akaratát kell elnyomni. Plusz nem tudja, hogy a szerelmet nem lehet mesterségesen előállítani.


A kötés hatására nem vágyat érez a visszatérésre, hanem kényszert. Nem is biztos, hogy tudatos kényszert. Lehet észre sem veszi.


Az akaratot úgy töri meg, hogy alapvetően a megkötött nem feltétlen akar kapcsolatot a kötővel. Ennek ellenáll, de ha elég erős a kényszer, akkor ezt az akaratot megtörik, azaz elnyomják, és a kényszer érvényesül.

2020. nov. 7. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 A kérdező kommentje:

Akkor ez valós dolog?Fekete esküvő után mennyivel kell érezzek változást.Amugy amit érzek az boldogság.Fura hisz depis voltam.Hisz 16 év házasság ment tönkre.2 gyerekkel...

Most boldog vagyok.Lehet beképzelem.

2020. nov. 7. 19:23
 14/37 Grimfox ***** válasza:
100%
Mivel nem tudom hogy sikeresen működésbe lépett e a dolog, ezért ezt nem tudom megmondani.
2020. nov. 7. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 A kérdező kommentje:
Honnan fogom tudni hogy müködésbe lépett e a dolog.Mennyi idő alatt fejti ki a hatását?Az emailben az állt kb 1 hónap.De mivel máma valami különleges nap van ezért 10.000x es valami van.Álmatlan vagyok,fejfájás.Álmomban meg kötöztek:)
2020. nov. 8. 03:22
 16/37 Grimfox ***** válasza:
91%

A 10000x nap nem igaz. Nekem is meséltek ilyeneket még régen, hogy ezen a napon minden jobban hat, és satöbbi, de semmi ilyesmi nem történt. Tökéletesen átlagos nap volt mindegyik.

Fogalmam sincs, honnan fogod észrevenni. Sosem csináltam ilyet, velem sem csináltak még ilyet, és azt sem tudom, te mennyire tudod felismerni a természetellenes jelenségeket magadon. Azt sem tudom, mikor csinálták, vagy hogy megcsinálták e egyáltalán a valóságban a szertartást, és hogy a szertartást úgy végezték e el, hogy az tényleg működjön. Ez nem olyan szertartás, amit bárki lelkes amatőr el tud végezni úgy, hogy működjön is. Ha még nem lépett életbe, akkor elutasíthatod a hatását, egyszerűen azzal, hogy nem akarod, hogy működjön, és ezt tudatosítod magadban. Nem akarod hogy működjön, és nem hagyod hogy működjön. Az akaraterőd elvégzi a feladatot, és nem hagyja hogy működjön, ha tényleg nem akarod, hogy hasson rád. Nincs olyan átok, és kötés, aminek nem lehet ellenállni, és amit nem lehet megtörni.

2020. nov. 8. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 anonim ***** válasza:
55%

Szia,

Szerintem mint mások is írták kerüld el ezeket messzire mert rosszat és szerencsétlenséget hoznak magukkal és a démonok műve.

Inkább keresd Istent, Jézust és imádkozz. Ő végtelen nyugalmat tud adni, segít mindenben és boldog leszel.. Isten áldjon!

2020. nov. 8. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 anonim ***** válasza:
100%
1es, jól mondod azzal a különbséggel hogy minden szerelmi kötés fekete mágia
2020. nov. 9. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 Grimfox ***** válasza:
100%
Igen, ezt mondtam én is a második sorban. Csak az eszköztár nem mindegyikhez igényel fekete mágiához használatos elemeket. A fekete esküvő viszont igen.
2020. nov. 9. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 A kérdező kommentje:
Honnan tudhatom,hogy fogott e rajtam.Kb mikor fejti ki a hatását?
2020. nov. 9. 16:45
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!