Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Pontossan mi a fekete esküvő?

Pontossan mi a fekete esküvő?

Figyelt kérdés

Azt tudom,hogy mágia.De valaki megcsináltatta és sikerült?Olyan is van akinek nem sikerült?

Csinalnak elötte szazalék felmérést?


2020. nov. 7. 13:39
1 2 3 4
 21/37 Grimfox ***** válasza:
90%

Ha a rituáléban nincs meghatározva egy időpont(amit elég macerás belevenni, mert a mágiában az idő nem igazán úgy értendő, mint a hétköznapokban), akkor elvileg amint elvégezték, elkezd működni. Nem feltétlen azonnal teljes erővel, de kötéseknél, és más átkoknál szinte mindig a gyors hatás a cél.

Ha olyan dolgokat érzel, és gondolsz, amik neked nem természetesek, vagy amik konkrétan ellenkeznek azzal, amit a valóságban érzel, és gondolsz, akkor vagy sikerült valamilyen kötést létrehoznia az illetőnek, vagy a félelmed a hatástól hozott létre kötést rajtad. Mindkettő megszűnik, ha elutasítod, megtagadod a hatást magadon, és csak magadon. Ha ezt fenntartod mindaddig, amíg megszűnnek az idegennek tűnő gondolatok, akkor a kötés nem bírt el az akaraterőddel, és felbomlott. Ha te kötöd a kötést, akkor persze más a helyzet, akkor ez nem működőképes.

2020. nov. 9. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 anonim ***** válasza:
100%
Nyilvánvalóan ez a % számítás egy idiótaság szép szóval kifejezve , ahogy többen is írtak nyílt fekete mágia , ami tudni illik minden esetben sikerül nincs olyan , hogy nem . Ezekkel a megkötöd a szabadakaratát stb stb nem riasztasz vissza senkit , mert aki szerelmikötéshez folyamodik vagy az itt említett fekete esküvőhöz annak már édes mindegy a következmény , ha boldog lesz újra azzal az emberrel akit ő szeret ! Én keresztény vagyok , nem hiszek az újjászületésben ezáltal úgy gondolom egy életünk van és én ebben az életben boldog leszek azzal akit megkötöttem ! És boldog is vagyok és csak ez a lényeg !!
2020. nov. 12. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 A kérdező kommentje:
Nahát.Tehát ez minden esetben müködik?A férjem kötette rám.Még nem érzek semmitsem.Olvasom pofátlan mód az emailjeit.Szóval valami erősítést is kért rá.A hétvégén csinálják.Most néztem hajamat kérték meg az övét.Lesz valami baba meg 7db gyertya.Meg ilyenek.Csak csodálkozok első nap éreztem valamit de elmúlt egy hét és semmi.Tehat vagy a kötés nem jó vagy valami hiba van..A szerelmemet nem tudja megkötni hisz már nem szeretem.Amugy első napokban megijedtem.Mostmár szórakoztat.Nem érzek semmitse.Nost is válni akarok..1 hét telt el.De jelzek majd magamról.
2020. nov. 12. 21:20
 24/37 Grimfox ***** válasza:
87%
Akard az ellenkezőjét, mint amit a fekete esküvő csinálna. Vicces kísérletnek hangzik.
2020. nov. 12. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 A kérdező kommentje:
Remélem az elméletem helyes.Ez a dolog a szerelmet köti ugye?Es ha az nnincs akkor semmi esélye
2020. nov. 13. 00:06
 26/37 Grimfox ***** válasza:
87%
Nem egészen. Az ilyen kötések két ember között ébresztenek vonzódást, és testi vágyat. A valódi szerelemhez semmi közük. Akár van valódi szerelem, akár nincs, azt nem igazán tudják befolyásolni. A szerelemnek csak a testi vonzódás, vágy, és hasonló részeit tudja egy ilyen kötés felerősíteni, vagy ilyet tud generálni, a szeretetet a másik ember iránt nem tudja felébreszteni. Megkötni, azaz képtelenné tenni a megszűnésre pedig pláne nem.
2020. nov. 13. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 A kérdező kommentje:

Jó.Akkor tehát vonzodnom kell majd hozza.Na nezzuk...Olvastam hetfon kotik max.szerdan az erositest.

Azt esetleg tudja valaki mi az az erosites?

2020. nov. 14. 18:34
 28/37 Grimfox ***** válasza:
87%
Valószínű hogy egy kiegészítő rituálé, aminek az a célja, hogy növelje a hatékonyságot, vagy az esélyeket. Esetleg véglegesítés, azaz megerősítés. Egy teljesített rituálénak nincs szüksége utólag ilyenre, ha megfelelően van elvégezve.
2020. nov. 14. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 A kérdező kommentje:

Na jó.Ez úgy hangzik mintha hatásos lenne...

Amit leirhatok,amióta megkaptam ezt a kötést nem tudok aludni.Se éjjel se nappal.Volt egy rémálmom h megkötöznek.Bár biztos amiatt h elolvastam az emaileket.

Szerelmet nem érzek,inkább utálatot a férjem iránt.Dühös vagyok rá.Ha hallom a hangját rendessen rosszul vagyok.Még attól is h valaki megemlíti a nevét.Nálam fordított a reakcio.

Nem érzek vonzódást.A fejemben is úgy jár h legyen ennek vége.

2020. nov. 15. 04:49
 30/37 Grimfox ***** válasza:
Akkor fújhatja a rituáléját.
2020. nov. 15. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!