Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Pontossan mi a fekete esküvő?

Pontossan mi a fekete esküvő?

Figyelt kérdés

Azt tudom,hogy mágia.De valaki megcsináltatta és sikerült?Olyan is van akinek nem sikerült?

Csinalnak elötte szazalék felmérést?


2020. nov. 7. 13:39
1 2 3 4
 31/37 A kérdező kommentje:

Ha lesz változás akkor irom.Mint irtam kötés napján boldog voltam.Ez elmúlt.Teljessen megutáltam.

Az erősítést megvárom...jó kis kisérlet.

Szerintem 1 hete történt..

2020. nov. 15. 09:43
 32/37 A kérdező kommentje:

Nov.22.van.

Állandóan ő jár az eszemben.De úgy hogy szerelmes lettem másba.

2020. nov. 23. 09:29
 33/37 anonim válasza:
100%

Mi tortent azota?

A magia vilagaban nincs fekete meg feher. Energiak vannak. Az univerzum van. Szellemek vannak. Telepatia van. Meditacio van. A vonzas torvenye van. Voodoo van a babak amirol beszeltel. Igen nagyon is mukodo dolog. Ha szakember vegzi. Elozo eletek ujra leszuletesek. Ezek mind vannak.. Stb.. Nincs jo vagy rossz magia, ezt maga a szandek donti el, hogy mi vezerelt. A fekete eskuvo egy letezo dolog de magyarorszagon csak 1-2 ember tudja tenyleg megcsinalni. A tobbi mind kamu lehuzos fars banda...

Nagyon profi beavatott magusnak kell lenned ahoz hogy megtudd csinalni.

A fekete eskuvo nem atok. Ez egy eletre szolo szerelmi kotes. Hazassagban vegzodo, es nem csak ebben az eletben hanem ahanyszor leszulettek az osszes eletetekben ossze lesz kotve a lelketek/sorsotok.

Ugy tudom hogy felbonthatatlan, karmikus kotes. Ahogy egy egyhazi eskuvonel vannak a tanuk meg a pap itt a szellemek a tanuk akikkel a magus egyutt dolgozik es ezek a szellemek ugy iranyitjak a sorsotokat hogy egyutt vegezzetek igy vagy ugy elobb vagy utobb! Elviselhetetlen hianyt erez az ember , brutal inteziv szerelmet. Ja es kiiktat minden 3ig szemelyt aki probal beavatkozni a te reszedrol is es az o reszerol is. Ha az ex ferjed egy IGAZI magusnal volt akkor sajnos ez alol nincs kiut vagy menekves. Ha viszont ot is atvertek es csak lehuztak es kamu ‘magussal’ volt dolga akkor szerencsed. ☺️ Azota eltelt jo par honap hogy vegzodott a dolog? Amugy a fekete eskuvo mig beerik es mukodesben lep 2-5-6-7-8 akar 9 honap is lehet. Van akinek 1 ev. Van akinek 1 honap. Nagyon embertol fugg. A % elore megjosolasa kamu. Ilyen nincs. 😊 A fekete eskuvohoz nem kell fenykep se haj darab... Egy igazi magusnak ez mind nem kell. Amugy ez a kotes csak az egot sopri el 2 ember kozt. Ego, makacssag, buszkeseg, harag, stb... Ezt csak akkor erdemes megcsinaltatni ha tenyleg az ikerlangodrol van szo. Amibol mindenkinek csak 1 db van ebben az eletben. A raerosites pedig 5 honap utan szokott tortenni amikor a magus ujra csinal egy erosito ritualet. Ha addig semmi fejlemeny nem tortent , aztan a 10.ig honapban jon a masodik raerosites, de a legtobb embernel addigra mar reg mukodesben lep a dolog es mar egyutt vannak ujra.

2021. máj. 9. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim válasza:
100%
Arra meg elfelejtettem valaszolni, hogy onnan tudod, hogy tenyleg sikerult e ez a dolog, hogy te magad is intenziven erezni fogod. A hianyat. Vele kelsz vele fekszel es a napfolyaman is kb kis millioszor ra gondolsz. Hianyzik, latni akarod, beszelni akarsz vele, stb. Ujra egyutt akarsz vele lenni. Vele almodsz. Fizikailag rossz nelkule. Ha ezt egy igazi magus rakta ratok akkor addig nem lesztek igazan boldogok mig nem egyesultok. Legalabbis a fekete eskuvo kotesnel ez igy van. A tobbit nem tudom.
2021. máj. 9. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 Tóth Péter Gábor válasza:
Sziasztok valakinek sikerült valameik ha igen irja mar le a részleteket. Hogy kb menyi idö volt a hatás pl kötésnek vagy a fekete esküvönek választ elöre is nagyon köszönöm
2022. júl. 31. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:

33-34#

Rám írnál privatban kérlek?

Szeretnék kérdezni tőled pár dolgot.

2022. okt. 30. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim válasza:
Szia! Mi történt azóta?
2023. máj. 18. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!