Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Szerelmi kötést hogy kell?

Szerelmi kötést hogy kell?

Figyelt kérdés

Szóval láttam hogy van ez a szerelmi kötés és nagyon szeretném megcsinalni, nem tartjuk a kapcsolatot az illetővel stb... viszont attól is felek hogy valahogy visszaszáll rám vagy valami, mert ha nem működőképes akkor az nem baj csak értitek.

Szóval nem tudom hogy megcsináljam-e vagy sem!?

Meg az nem lenne igaz szerelem ugye ? Aki bármit tud erről az mindent írjon le pls



2021. jan. 8. 19:44
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
23%
Áldozz kecskét
2021. jan. 8. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
2021. jan. 8. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 Grimfox ***** válasza:
82%

Egyfelől igazad van, nem lenne igazi szerelem. Valódi szeretetet, szerelmet nem lehet ilyen módon kicsikarni.

Másfelől igazad van abban, hogy "visszaszáll rád". A szerelmi kötés, ahogy a neve is mutatja, kötés. Egyfajta átok. És nem csak arra hat, akire "kimondod", hanem rád is. Ezért kötés. Megköti a célszemélyt egy bizonyos személyhez, aki te vagy. Így te is kötve leszel. Mivel ez egy átok jellegű hatás, és az érzelmek nem igaziak, a közelség kényszerített, nem kapod meg azt, amit szeretnél, viszont kapsz egy sor dolgot, amire nem számítottál, és amit elkerültél volna, ha rajtad múlik.

2021. jan. 8. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
61%

Ne csinálj szerelmi kötést, kérlek.

Saját tapasztalatom alapján;

Makacsságból raktam szerelmi kötést egy olyan férfira akitől nem akartam semmit, messze is lakott és tudtam, hogy más fiatal lányokkal is flörtőlt, ismertem a fajtáját. Kiváncsiságból + hiúságból megtettem, teljesen rám akaszkodott, vissza akartam csinálni, de nem sikerült. Folyton veszekedtünk, de úgy mintha házasok lennénk! (A valóságban 1x találkoztunk!) Beszéltem vele értelmesen, hogy nem akarok vele lenni, nem szeretem, nem érdekelte. Letiltottam, de még mindig zaklatott, mire végre a 17-ik levételt követő napon egyszerűen abbahagyta. (“Szakértőhöz” menni nem mertem, mert egyrészt nagyon mélyen szégyeltem magam, hogy ilyen erkölcstelenséget követtem el játékból, másrészt ezekben a szakértőkben 20.000Ft-ért nem hiszek.)

Azután volt 1 borzasztó kapcsolatom, utána egy borzasztó ismerkedésem(majdnem megeroszakolt) és 1 év egyedül lét után lett egy olyan kapcsolatom, hogy szerettem de minden idegesített benne és azt hiszem ő is így érzett irántam. Ez mind 4 év alatt történt.

Azóta inkább egyedül voltam, most azt hiszem egy normális kapcsolatban vagyok. :)


Bízz bennem és a többiekben.

Lehet csak a véletlen, hogy ilyen szerencsétlen vagyok a szerelemben, de az is igaz, hogy végre hajtottam egy 2 órás meditációval egybekötött szerelmi kötést.

Ne légy hiú húgom, (remélem nem bánod a megszólítást) tanulj az én hibámból, halgass Grimfoxra és a belső megérzésedre. A világ úgy is az utadba sodorja a megfelelő személyt a megfelelő időben, ha nem stresszelsz rajta.

Remélem a segítségedre lehetettem.

2021. jan. 8. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 Angel3000 ***** válasza:
79%
Szia! A szerelmi kötès mûködik, de csak ideig-óráig, nem tart hosdzan, majd visszavág, ami szenvedèst tud okozni. Jobb nem kisèrletezni ilyesmivel, mert ez már a „Fekete Mágiához“ tartozik!
2021. jan. 9. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
38%
Az ö és a te hajszáladat össze kell kötni.
2021. jan. 9. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
79%
Igen vissza fog szállni rád, megnyugodhatsz. Komoly gyötrelmeket okoz nemcsak a megkötöttnek hanem a kötőnek is.persze nem rögtön de pár éven belül.
2021. jan. 9. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
0%
Nem működik, nekem senki nem tudta megcsinálni
2021. jan. 9. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
30%
Szia én tudok segiteni
2021. jan. 11. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
76%
Ha elfogadsz egy tanácsot,akkor ne alkalmazz. A másik fél valóban szerelmes lesz beléd, de nem önszántából, hanem a kötés miatt. Amíg a kötés nincs feloldva ő szerelmes lesz, és ez életeken át is tarthat. Viszont, mint mindennél, ez rád is kihathat, ami nagy szenvedéseket okozhat az élet bármely területén. Előfordult már, hogy valaki csináltatott ilyen kötést, de utána találkozott élete párjával-aki már kötés nélkül is szerette. Aki kötés alatt állt képtelen volt feldolgozni a szakítást (ugye ez nem szűnik meg a szétválással)és öngyilkos lett. Ha tényleg szereted azt az embert ne tegyél vele ilyet. Lehet azért nem szeret viszont mert azzal az emberrel még nem találkoztál aki a kedvesed lesz ;)
2021. jan. 15. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!