Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Szerelmi kötést hogy kell?

Szerelmi kötést hogy kell?

Figyelt kérdés

Szóval láttam hogy van ez a szerelmi kötés és nagyon szeretném megcsinalni, nem tartjuk a kapcsolatot az illetővel stb... viszont attól is felek hogy valahogy visszaszáll rám vagy valami, mert ha nem működőképes akkor az nem baj csak értitek.

Szóval nem tudom hogy megcsináljam-e vagy sem!?

Meg az nem lenne igaz szerelem ugye ? Aki bármit tud erről az mindent írjon le pls



2021. jan. 8. 19:44
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
71%
10es, nem nem lesz szerelmes a kötőbe. Ragaszkodni fog hozzá, függeni tőle de ez nem szerelem. A többi stimmel
2021. jan. 15. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
0%
egyetlen emberrel sem találkoztam, akinek sikerült, és egyetlen mágussal sem, aki meg tudta csinálni, csak leszedték a rengeteg pénzt
2021. jan. 15. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
61%

Ha férfi vagy, akkor le kell térdelni elé, és egy kis varázsdobozból felkínálni neki egy varázsgyűrűt, a következő misztikus szöveg kíséretében:"Hozzám jössz feleségül?"


Ez az egyetlen módja, ami nem spirituális bűncselekmény, a másik személy szabad akaratának megsértésének kísérlete, fekete mágia.

2021. jan. 15. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!