Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Hogyan szerezhető a legegyszer...

Hogyan szerezhető a legegyszerűbben bizonyosság az okkultban?

Figyelt kérdés

2021. febr. 11. 16:40
1 2
 11/15 SZücsöm ***** válasza:
100%

Nekem Grimfox és Koborlo 1 tanácsai alapján sikerült érzékelnem az (állítólag) chit. Csak 5 napig kellett gyakorolnom és már megvolt az eredménye.


Szóval azzal egyetértek hogy a qigong gyakorlása gyors eredményt hozhat. Viszont nekem úgy sikerült az 1. "érzékelésem" hogy azt képzeltem el hogy az egyik kezem mutatóujjából egyenes vonalban energia sugárzik ki és eközben (ezt már nem csak képzeled) a másik kezem tenyere felé bökdöstem vagy csak köröztem felette kb 5-6 cm távolságból.

5. Napra már teljesen egyértelmű volt hogy érzek valamit. Ma már ha a tenyeremmel csinálom ezt a gyomrom/törzsem tájékánál már a testemen belül is érzem az "energiát". + pl Qigongos légző gyakorlattal képes vagyok kizárni valamennyire a hideget.(Most hogy ez csak valamiféle agykontrollos trükk vagy tényleg felmelegíti a belsőmet valamennyire a chi az már kérdéses viszont van 1 minimális haszna)


psywheel mozgatásával próbálkozok még. Na itt még nem kaptam ennyire egyértelmű visszajelzést de már itt is születtek "megkérdőjelezhető eredmények". Lényegében ha itt sikerülne egyértelmű eredményeket produkálnom akkor lennék teljesen biztos az "okkultban" hisz ez a külvilágra való hatás lenne és nem csak egy belső érzés. De sajnos ez nem olyan egyszerű (nekem) mint a chi érzékelés.


Ott van még a meditáció. Itt SZERINTEM már párszor sikerült átlendülnöm alfába de általában gyorsan kiesek belőle. Az okkult bebizonyítására nem tudom mennyire lehet alkalmas mert ott ahol én tartok az nem túl "izgalmas". Sokan állítják itt gyakorin hogy sikerült kilépniük a testükből meditáció során. Nekem elég meredeknek tűnik ez az állítás de az elején a chi érzékelése is annak tűnt.


Kollégám jár agykontrollra és ő állította nekem (+ neten is találtam ilyen állításokat) hogy agykontroll gyakorlása által is rengeteg dolgot el lehet érni ÁLLÍTÓLAG. Pl szem írisz színének megváltoztatása. Na mivel ez egy olyan mutatvány lenne ami egyértelműen bizonyítaná neked és a külvilágnak is az eredményt ezért gondoltam ezzel is megpróbálkozom. A probléma csak az hogy mint sok más "okkult" állításnál így itt sincsen egyértelmű utasítás hogy hogyan érd el a kívánt eredményt.

2021. febr. 11. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 Grimfox ***** válasza:
73%
Ha barna a szemed, akkor az írisz felső pigmentált rétegét kell eltávolítani, az alatt mindenkinek kék a szeme. Lézerrel, tudtommal végeznek ilyen beavatkozást. Ha zöld, akkor is a felső pigmentált réteg eltávolítása a lehetőség, akkor is kék lesz a szem. Hogy hogyan éred ezt el? Maximum arra tudok gondolni, hogy tudatosan elölöd a pigmentált sejteket. Szerintem rossz ötlet. Más változást nem hiszem, hogy el lehetne érni. Amit leírtam, abban sem vagyok biztos, hogy lehetséges.
2021. febr. 11. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Nézd a napot kisérd a holdat :)
2021. febr. 12. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Autonómiát elérve kritikusan kell gondolkodni, nyitottnak lenni minden tudésra és egyesíteni őket egy átfogó rendszerré.
2021. febr. 17. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 SZücsöm ***** válasza:
Red Vixen Ezt nem nevezném egyszerűnek. :D
2021. febr. 17. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!