Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Az esélytelenek nyugalmával...

Csattanó_maszlag kérdése:

Az esélytelenek nyugalmával írom ezeket a sorokat és felkészülve a trollkodó szkeptikusokra. Tapasztalt boszorkányt keresnék, aki megadná nekem a kezdő lökést (minden sértő szándék nélkül, a wicca vallás nem érdekel). Valaki?

Figyelt kérdés

Gyerekkorom óta vonz ez a világ, tinédzserként elindultam a tanulás útján, de az életem úgy alakult, hogy a folyamat megszakadt; viszont nem hagy nyugodni a gondolat, hogy nekem ezt kell csinálnom. Rengeteget olvasok a témában, gyűjtöm az infókat de eljutottam arra a pontra, hogy kell egy kis segítség.


Előre is köszönöm az értelmes válaszokat!



2021. febr. 27. 22:05
1 2 3
 11/25 anonim válasza:
12%
Nem ugyanarról beszéltek. Szépen bemagoltál mindent, ahogy a sok tik-tokos kislány,mintha csak közéjük tartoznál, közben boszorkánynak nevezed őket a nyelvünkön, amit mélyen megvetnek.🤦🏻‍♀️ Ne nézz több harry pottert.
2021. febr. 27. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim válasza:
17%
Ha az első vérvirágodkor nem kezdődött el a beavatás anyáid által, nincs közöd valódi mágiához, amivel nincs baj, lehet a felszínt kapargatva ezt-azt tanulni, de ne várj csodát.
2021. febr. 28. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
Csak a kavics pattan el a tótól
2021. febr. 28. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
0%
És ezek ott állnak mellettem a szavazóurnáknál. Teisten.
2021. febr. 28. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
Keresgélj, olvasgass a "természeti szellemek" témakörében.
2021. febr. 28. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
a név sokat elmond, de igazából belevágsz azt meglátod. Én is sokáig kerestem támogatót, de Isten igazán nincs olyan, a te fejlődésedért te felelsz. ha pár éve benne vagy a témában akkor kb átlátod miket neveztek annak, így már csak csinálnod kell.
2021. febr. 28. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
Meditálj. Keress rá a spirituálizmusra és fejleszd a filozófiádat. Próbáld néha meditálásnál érzékelni a belső rezgésedet, mindent, amit sugárzol s amit érzékelsz. Ezáltal megtanulsz rákapcsolódni magyobb valóságokra, energiaspektrumokra.
2021. febr. 28. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 A kérdező kommentje:

Köszönöm a jó szándékú hozzászólásokat! :)

Grimfox, szívesen kifejtem privát üzenetben, ha számodra nem gond.


7hetedik:

"Először minden ember csak vízcsepp a folyóban, azután apró kavics lesz belőle, majd nagyobb és egyre nagyobb, végül elég naggyá válik, hogy bármely áradásnak ellenálljon."

2021. febr. 28. 21:31
 19/25 Grimfox ***** válasza:
Egyáltalán nem gond. Várom leveled.
2021. febr. 28. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
Dr. Fachet Gyógygomba
2021. márc. 1. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!