Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Lányok ti, hogy örülnétek...

Lányok ti, hogy örülnétek neki ha egy fiú egy apróbb ajándékot adna szülinapotokra? A szándék a fontos?

Figyelt kérdés

Például van egy kollégátok akinek tudjátok, hogy bejöttök, de még csak keveset tudtatok beszélgetni.

Megtudja, hogy szülinapod van és kimegy gyorsan a büfébe és vesz egy szelet sütit vagy egy tábla csokit.

Örülnétek neki? A szándék a fontos? Vagy el se fogadnátok?


2021. febr. 14. 11:35
A kérdező szavazást indított:
Örülnék neki, a szándék a fontos.
Elfogadnám, de elég béna ajándék.
El se fogadnám. Ne nevettessen már.
25 szavazat
 1/8 anonim válasza:
100%
A szándék a fontos, szerintem ez kedves gesztus. :)
2021. febr. 14. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
93%

Ha még csak keveset tudtunk beszélgetni, akkor honnan kéne tudnia, hogy minek örülnék, és milyen alapon kéne vennie nagyobb ajándékot? Ilyen esetben már annak is örülnék, ha ajándék nélkül felköszönt, de ha még el is megy venni nekem egy sütit,vagy ilyesmit, akkor meg pláne. Nagyon figyelmesnek gondolnám.

25/N

2021. febr. 14. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Még is mit kéne vennie? Szerintem elég kedves gesztus, azért egy virág vagy egy ékszer túlzás lenne, ha még csak a bejössz neki de semmi nincs köztetek szinten vagytok.
2021. febr. 14. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
13%

Figyelj, egy pár karátos gyémánt gyűrű éppen eléggé apró, illetve párszázezer forint készpénz is elfér egy apró borítékban.


Nem kell mindjárt Hummel dzsippel indítani!!


Nagyon jól jegyezd meg, sosem a méret a lényeg, hanem hogy mennyit ér készpénzben!!

2021. febr. 14. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
43%

Én megleptem magam szív alakú pizzával 😀 asszem ez a legkevesebb 😀


[link]

2021. febr. 14. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Attól függ. Ha nekem is bejön a fiú, akkor örülnék neki. Ha nem jön be, akkor nem, mert ha elfogadnám tőle az ajándékot, akkor azt hinné, hogy ezzel azt jelezem, hogy van esélye nálam. Ha pedig nem fogadom el, akkor bunkó vagyok. Egyik sem jó.
2021. febr. 15. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

6.

Ha nem akarsz tőle semmit és nem fogadod el, akkor miért érdekel, hogy ha bunkónak tart?

Nem leszarod? Úgy se akarnál járni vele.

2021. febr. 16. 18:22
 8/8 A kérdező kommentje:

Amúgy pont itt az oldalon régebben volt egy kérdés, hogy mit jelent ha egy lány elfogad egy tábla csokit.

A lányok kb. 80%-a azt írta, hogy ők is elfogadnák, akkor is ha nem akarnak semmit, csak mert szeretik a csokit. Azt írták ez nem jelent semmit. (Mármint az, hogy elfogadják az ajándékot.)

2021. febr. 16. 18:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!