Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Aki nem szkeptikus ezzel...

Aki nem szkeptikus ezzel kapcsolatban, tudna néhány választ adni a boszorkánysággal kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Igaz hogy feltüntettem a szkeptikus szót fentebb, azonban én még mindig így állok hozzá. Eddig semmilyen természetfelettiben nem hittem, és nem is akartam. Egyedül és kizárólag a “szellemekben” hittem, de csak azért mert kellemetlenül érint a gondolatuk. Nos mostanában szörnyű dolgok történtek velem. Amiket megálmodtam, vagy csak a lelki szemeim elé láttam felvillanni a semmiből, megtörtént. Érthetünk ezalatt apró dolgokat, és egészen óriásiakat is. Amíg az utolsó eset meg nem történt, végig a kifürkészhetetlen véletlen számlájára írtam. Azonban ekkor eszembe jutott a mamám régi története amit nagy büszkeséggel mesélt még amikor kicsi voltam. Az ő nagymamája az ő kiskorában gyakran vetett ki a rosszakaróira átkot, ami minden esetben megvalósult. Miután elhunyt, pedig a szelleme mamámmal maradt, és vigyázott rá. Ekkor azzal tudtam megmagyarázni a sztorit hogy mamám biztosan kicsi volt még és képzelődött, azonban ezt megcáfolták azok, akik valóban látták őt. Mama pedig gyakran jósolt meg fiatalabb korában eseményeket, váratlan fordulatokat amik végül bekövetkeztek. De ma már egyáltalán nem foglalkozik vele, mert ő is bolondságnak találja a dolgot, hiába élte át ő maga ezeket a történéseket. Ezért gondoltam hogy talán örökölhettem ezt tőlük? Vagy csak túl sok mostanában a véletlen?

2021. márc. 9. 16:35
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
82%
Te, saját szavaiddal hogyan definiálnád a boszorkányságot? Mi mindent van benne?
2021. márc. 9. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Semmi fogalmam nincs erről a témáról igazából, csak nem tudtam hogy fejezzem ki magam
2021. márc. 9. 17:45
 3/18 anonim ***** válasza:
56%
Írj privátot
2021. márc. 9. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 Grimfox ***** válasza:
84%

Ez magában nem boszorkányság, ez még csak egyfajta képesség. Ez örökölhető. De nem leszel attól boszorkány, hogy megöröklöd a képességet. A boszorkányok sok dolgot tudnak, nem csak a velük született képességüket használják. Van hogy nincs is ilyen képességük, maguk szerzik meg, tanulják meg őket.

Véletlenek nincsenek, olyan események vannak, amiknek nem látod az eredetét, és lefolyását. Ha sokszor "hibázol rá" ilyesmire, sok dolgot előre megérzel, az meg végképp kívül esik a véletlenen, és a statisztikai átlagon is. Ha figyelsz, és hallgatsz az ilyen megérzéseidre, akkor előre fel tudsz készülni, vagy épp el tudod kerülni azt, amit előre megéreztél. Minél több idő telik el a megérzés, és az esemény bekövetkezte között, annál több lehetőséged van változtatni rajta. Vagy épp bebiztosítani a bekövetkeztét, ha az a célod.

2021. márc. 9. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
75%
Egyetértek előzővel és hozzátenném, a nagymamád intő példa legyen.
2021. márc. 9. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 Grimfox ***** válasza:
88%
Valóban. Meg az üknagymamádé is. Rossz ötlet átkozni a falu népét. Szellemként hátramaradni nem épp pozitív helyzet.
2021. márc. 9. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
75%

Az, hogy megérzel dolgokat időről-időre teljesen normális dolog, ahogy az is, hogy néha ezek az érzékeid eltompulnak, vagy nem épp akkor funkcionálnak jól mikor te azt nagyon szeretnéd.

Egyszer (szerencsére csak egyszer) véletlenül bejött egy elég konkrét rossz kívánságom valakinél amiért igazságtalan volt velem szemben, és a következő három napban nem láttuk, mert beteg lett. Nagyon elszégyelltem magam és azóta nagyon próbálok vigyázni, mert elég volt egy nagyon dühös rossz gondolatom és bejött nála, pedig nem is akartam igazán bántani.

2021. márc. 9. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Ezeket tanulni is lehet, mert minden ember spirituális elviekben.
2021. márc. 10. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
76%

igen szellemek léteznek A lélek meg te vagy

1 boszorkány és férfi vagyok vörös hajjal az édesanyám édesanyja

volt boszorkány anyai ágon én örököltem

mindent érzem az emberek bánatát és igen csináltam egy tükör mágiát és igen BELE BUKTAM

2021. márc. 14. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
57%
Az a helyzet hogy mit leírsz annak nem sok köze a boszorkánysághoz. Egyébként meg nincs olyan hogy a boszorkányság öröklődik, mert a boszorkányság egy gyakorlat, amit minden olyan ember elsajátíthat akit érdekel a téma.
2021. márc. 21. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!