Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Egy mágikus szertartást csak...

Egy mágikus szertartást csak egyszer kell elvégezni?

Figyelt kérdés

...vagy pedig még pár napig az első szertartás után, mindig ugyanabban az időben?? Mert valahol ezt olvastam...

vélemények?


2010. aug. 18. 17:38
 1/7 anonim ***** válasza:
44%
Lehetőleg 3 és fél percente végezz egy szertartást és lehetőleg mutass be egy áldozati kaméleont vagy zsiráfot mert megraknak a szellemek...
2010. aug. 19. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

a szertartástól függ.

úgy tudom kártyavetésnél szoktak nagyobb időközöket hagyni, de pl egy tértisztítás, vagy hasonló lehet mindennapos, ceremoniálisan akár állandóan készítheted az amuletteket.. szóval ez attól függ, milyen szertartásra készülsz.

2010. aug. 19. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Igen, a szertartástól függ. Például valahol olvastam egy átokreceptet, amit hetente kellett megismételni.
2010. aug. 19. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
ez fehér mágia lenne, saját ügyben
2010. aug. 19. 16:54
 5/7 anonim ***** válasza:
én úgy gondolom, hogy alapvetően bármilyen szertartást végigvihetsz úgy, hogy elég legyen egyszer, de ha hosszú időn át fenn akarod tartani a hatását, a saját kedvedre, megnyugtatásodra akár ismételheted is.
2010. aug. 19. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

egyetértek az előttem szólókkal. Szertartástól függ.


Az hogy meg kell e ismételni függ a célod nehézségétől,az akaratodtól,s az energiádtól is.

2010. aug. 30. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Attól függ milyen hatékonyan sikerült az első. Bárhányszor lehet, persze következményekkel együtt... De vigyázz a gyakorlással, mert garantáltan visszaüt, ha rosszat akarsz másnak.
2010. szept. 8. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!