Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Hogyan kell csinálni a szerelm...

Picike91 kérdése:

Hogyan kell csinálni a szerelmi kötést?

Figyelt kérdés
Komoly válaszokat várok. Tudom , hogy fekete mágia.De nem kaptam biztos információt . Vagy könyvet ami ebben a témában van.Lehetőleg otthon végezném el.

2021. jún. 21. 22:09
1 2 3 4 5
 11/43 Tudi333 ***** válasza:
55%

Én mikor anno csináltam egyből megszívtam vele. Amikor másnak csináltam is csak kinlódtak egymás mellett.

Szóval nem sok értelmét látom, de aki nem hiszi az úgyis kipróbálja. Nem véletlenül mondják sokan, hogy nem érdemes.

2021. jún. 22. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/43 anonim ***** válasza:
36%

10es a megkötött személy pont ezt éli át, hisz olyan emberhez kötik akitől igazából hányna, nem szereti csak valami őrült megszállás miatt nem tudja ott hagyni, de nem boldog, egyre frusztráltabb lesz míg végül robban és vagy magával vagy a megkötő féllel végez.


A szerelmi kötés jelei:

- állandó fáradtság és energiahiány

- értelmetlen vonzódás érzése valakihez, aki egyébként nem érdekel téged, és szóba sem állnál vele

- szexuális vágy az iránt, aki semmilyen téren nem mozgat meg

- a szabad akaratod elvesztése - bármit megtennél érte, amit csak kiejt a száján, te, aki egyébként egy öntudatos, karakán egyéniség vagy

- a rabja vagy, az energiájának függője

- nem vagy ura sem az érzéseidnek, sem a gondolataidnak

- korábbi, tudatosan és stabilan meghozott döntéseidet rendre felülírod, miatta

- gyenge vagy és túl sérülékeny, ingadozó és instabil, ingerlékeny és érzed, hogy az enerigáid nem működnek

- a teremtésed nem megy át, a képességeid le vannak nullázva

- olyan ember körül járnak a gondolataid, akit nem szeretsz

- rémálmok, sötét karikák a szemek alatt, akkor is, ha rendre kialszod magad

- idegrohamok, kirohanások, tőled szokatlan dühkitörések - a csakra- és védelmi rendszered védekezik a mágia ellen

- állandó hát- és derékfájás, lábfájás, főleg a bokáknál

- a libidó folyamatos csökkenése majd eltűnése

- félelem és fájdalom érzése, haraggal kombinálva - védekezni próbál



Komolyan ezeket akarjátok annak akit elvileg szerettek?

2021. jún. 22. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/43 Grimfox ***** válasza:
85%

Szücsöm, a karmája a szabadság valamilyen elvesztése, nem a szerelmi kötés maga. És ha ezt a karmát egy másik ember által éli át, akkor csak tovább szövődik ez a karma, csak egyel több ember kerül bele. Ha valaki segít nekik, akkor kettővel. Ha az a karmája, hogy akaratában korlátozva legyen, akkor az emberi beavatkozás nélkül is megtörténik, és akkor nem kerülnek új emberek a képletbe, nem szövődik össze a karmájuk.

A szenvedés lehet pszichés is, nem csak fizikai. Persze az is előfordul, hogy a pszichés szenvedés olyan erős, és hosszan tartó, hogy a test is megsínyli. Sokan szenvednek az akaratuk korlátozása miatt. Sokan meghalnak, ha megpróbálnak kitörni. A korlátozás nagyon sok formát ölthet, de a lényege mindig ugyanaz.

2021. jún. 22. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/43 SZücsöm ***** válasza:

Grimfox ez egyértelmű ezért írtam én is a 8 as kommentben ahogy a szabadság elvesztésének valamelyik formája a megfelelő karmikus válasz.


A tovább szövődés is egyértelmű de nem ismerjük a karma pontos működését (ha 1általán létezik) Lehet annak valami oka hogy pont egy adott formája történik meg a szabadság elvesztésének és erről pont egy adott ember tehet.

Akár már most fenn állhat egy karmikus körforgás ahol az lenne a lényeg hogy az egyikük végre megtörje azt.


Igen a szenvedés lehet pszichés de azt általában akaraterővel legalább le lehet győzni csak az adott személytől függ (persze nem a skizofréniára stb.re gondolok hanem a "lelki problémákra").


De nekem még mindig szörnyűbb pl annak a Japán atomerőmű munkásnak a sorsa

akire rárobbant valami és akkora sugárfertőzést kapott hogy elkezdett szép lassan lerohadni a teste viszont a fájdalom érzet az maradt.


Hetekig könyörgött hogy öljék meg de az orvosok kíváncsiak voltak mi fog történni egy ilyen fokú sugárfertőzés után az emberi testtel ezért életben hagyták.


Már az ággyal való érintkezése is hatalmas fájdalommal járt ezért valamit mókoltak azzal is hogy "felfüggesztve lógjon" az ember.



Az altatás nem működött se a fájdalom csillapítás. Ha jól emlékszem 3x megállt a és még ahhoz is volt pofájuk hogy újra élesszék. És vagy a 3. vagy a 4. esetnél nem sikerült már visszahozni.


Na erre már azt mondom pokoli kín. Bár arra kíváncsi lennék ha létezik a karma mit kell tenned ahhoz hogy ezt hozza számodra az élet.

2021. jún. 22. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/43 Tudi333 ***** válasza:
Hát amúgy ezek a karma-elméletek elégge elgondolkodtatóak! Karma, mint külső ok jelenik meg, holott minden belső ok. Nincs külső ok, nincs bármi ami rád kényszerítene bármit. Érdemes megvizsgálni pl a bűntudat, mint teremtőerő vonatkozásában és ez nem teljesen ilyen, hogy ha én megpofozok valakit akkor majd engem is megpofoznak, de ez azért összetettebb ennél. Mert pl aki ezzel talalkozik,hogy ez bizony így van, az könnyen beszuggerálhatja magának, hogy igen, ezt tettem, ez lesz. De momdjuk ha itt maradunk, én mondjuk felpofozok valakit, akkor nem az a "karmám", hogy engem majd felpofoznak, hanem az, hogy én így reagálok, ha felidegesitenek pl. Akit meg felpofozok, neki meg pl az, hogy nem tudja megvédeni magát és a "karma" oldás mint olyan, az gyakorlatilag belső cuccok oldása, hogy milyen belső blokk, program visz bele az adott szituációba.
2021. jún. 22. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/43 Tudi333 ***** válasza:
Csak amúgy vicces, mert ez a karma olyan vagy kb. ugyanazt testesíti meg mint a kereszténységben az eredendő bűnösség és ez félelmet, bűntudatot kelt, rávesz, hogy valamit tegyél vagy ne tegyél meg, determinál, ami nagyon nem jó.
2021. jún. 22. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/43 Grimfox ***** válasza:
100%

Az eredendő bűnnel ellentétben viszont lehet ellene tenni, azaz létezik önmegváltás. Igazából csak önmegváltás létezik, mert csak az egyén oldhatja fel a karmáját, nincs külső megváltó. Emellett létezik "jó" karma is. A "jó", és a "rossz" karma is karma, azaz a samsara körforgásában tart, de a jó karma nem okoz egyértelmű szenvedést. Az csak a reinkarnációt teszi bizonyossá. Ezen felül az eredendő bűnösség egy felsőbb tudat, (Yahweh) átkából ered, amikor megátkozta az első emberpárt. A karma pedig ok-okozati törvény. Nincs felsőbb intelligens irányítója, mondhatni természeti jelenség.


Szücsöm, ezt Csernobil után több száz emberrel eljátszották...Hasonlóan emberséges ellátást biztosítva. Egyébként nem kizárólag azért hagyták életben, mert látni akarták mi történik. És újra éleszteni sem ezért élesztették újra. Kötelességük ezt tenni. Még akkor is, ha tudják, hogy a beteg előbb-utóbb meg fog halni. Ha csak egyszerűen hagyják meghalni, felelősségre vonják őket. Főleg egy olyan kötött társadalomban, mint a japán. Az orvosi esküjük köti őket. Ha bármelyiküknek lett volna bátorsága, "véletlen" műhiba miatt az illető meghalhatott volna. De ez arrafelé kicsit másképp működik. Az eutanázia pedig egyértelműen tilos Japánban. (ami fura, mert a halálbüntetés meg nem)

Hogy milyen karma az, ami ilyet okoz, azt nehéz megmondani, de valószínű nem egy élet alatt felhalmozódott teher, hanem valami, amit sokáig elkerült, és halmozott, míg már nem lehetett elkerülni. De ilyen fokú szenvedést pszichésen is el lehet érni, vagy át lehet élni. Ritka, de nem lehetetlen.

2021. jún. 22. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/43 anonim ***** válasza:
92%

Megfelelelő testi és lelki előkészületeket követően bizonyos szimbólumrendszer mentén látnék hozzá.

Asztológiai,színekbeli,olajok,

kristályok,növények megfeleltetéseit figyelembe véve építenék fel egy rituálét.

Eszközökként,olajokat,virágokat,köveket,egy jól szótagolt ritmikus akaratkifejező szöveget,babát és a célszemély(vagy többesszámban) egy ruhadarabját,haját,körmét,

testnedvét(úgy is nevezik hogy múmiáját) használnám.

Mondjuk a baba megfelelő pontjába ágyaznám a valamikor a célszemély részét képző eszközt,így megszemélyesítve őt a szimpatetika elvén.

Majd akaratomnak megfelelően mutatnám be rajta a cél modelljét.

Ezt nagyon sokféleképpen meg lehet csinálni,igazából könyvet lehetne írni róla.

Ez csak egy módszer nagyon felületes leírása.

2021. jún. 22. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/43 Grimfox ***** válasza:
100%
Ez a rituális mágia általános leírása. Ezzel valóban könyveket lehet megtölteni.
2021. jún. 22. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/43 Tudi333 ***** válasza:
Mégsem a "mágián" múlik az egész, hanem azon aki csinálja.
2021. jún. 22. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!